Reklama

HMA! Pro VPN for Mac

4.6.0

HideMyAss VPN(Darmowa)

Ocena użytkownika6

HMA! Pro VPN dla komputerów Mac to wiodąca usługa szyfrowania Internetu oparta na technologii wirtualnej sieci prywatnej. Podczas gdy sieci VPN są głównie używane do zdalnego łączenia ludzi ze zlokalizowanymi sieciami komputerowymi, podstawowe zalety bezpieczeństwa w postaci szyfrowania można wykorzystać do zapewnienia bezpieczeństwa online i usług prywatności. Konsumenci i firmy łączą się ze światowymi serwerami VPN HMA, aby tunelować swoje połączenia internetowe za pośrednictwem serwerów HMA w celu zwiększenia bezpieczeństwa i prywatności.

Główny powód użycia:

 • Bezpieczeństwo w Internecie: klienci łączą się z usługą, aby szyfrować swoje połączenie internetowe; to szyfrowanie uniemożliwia hakerom i szpiegom sieciowym przechwycenie ich wrażliwego ruchu internetowego. Jest to powszechnie stosowane w otwartych sieciach Wi-Fi.
 • Cenzura: Podobnie jak internetowy serwer proxy, klienci używają usługi VPN HMA w celu obejścia cenzury internetowej. Sieci VPN są znacznie bardziej elastyczne w porównaniu z internetowym serwerem proxy, ponieważ tunelują całe połączenie internetowe, a nie tylko ruch przeglądarki. W rezultacie nigdy nie występują problemy z renderowaniem, ponieważ nie ma analizy składniowej HMTL / JS, a cała zawartość będzie działać tak, jak powinna (np. Flash). Szybkość będzie również większa ze względu na większą sieć serwerów w ponad 190 krajach, a możliwość konfiguracji połączeń VPN na twoim routerze oznacza, że urządzenia innych firm mogą ominąć cenzurę bez dodatkowej konfiguracji.
 • Anonimowość i prywatność: Podobnie jak serwer proxy sieci Web, usługa VPN jest również hitem dla klientów, którzy chcą uzyskać pewien stopień anonimowości w Internecie, a także chronić swoją tożsamość i prywatność. Jednak w przeciwieństwie do serwera proxy sieci VPN usługa VPN wpływa na wszystkie aplikacje na komputerze, nie tylko na przeglądarkę internetową. Dzięki temu użytkownicy mogą chronić całe swoje połączenie internetowe, a nie tylko ruch przeglądarki.
 • Techniczne: HMA wykorzystuje różne technologie VPN, takie jak OpenVPN (UDP / TCP), PPTP i L2TP / IPSec. Każdy serwer VPN ma określoną liczbę adresów IP; za każdym razem, gdy klient łączy się z jednym z serwerów VPN HMA, przypisywany jest mu ścinany adres IP. HMA nie obsługuje połączeń NAT, co oznacza, że łączna liczba jednoczesnych połączeń, które mogą obsługiwać, to łączna liczba oferowanych adresów IP, która wynosi 2800 + adresów IP.

Wraz z HMA! Pro VPN dla komputerów Mac, istnieje również klient GUI dla systemu Windows, a dla społeczności Linuksa dostępny jest klient wiersza poleceń. Użytkownicy mobilni również nie są pominięci, ponieważ aplikacje na Androida i iOS są dostępne za pośrednictwem Google Play i Apple App Store.

Reklama

HMA! Pro VPN jest także jedną z niewielu sieci VPN na rynku, która oferuje wiele języków - jest teraz dostępna w języku francuskim, włoskim, niemieckim, hiszpańskim i tureckim.

HMA! oferuje wiodący na rynku zasięg, z ponad 760+ serwerami w ponad 280 lokalizacjach w 210 krajach, zapewniając ponad 280 000 aktywnych subskrybentów z ponad 2 800 + wyborem adresów IP. Użytkownicy będą również korzystać z doskonałego wsparcia technicznego 24/7 od dedykowanego zespołu obsługi klienta HMA!

Szukasz wersji HMA dla Windows! Pro VPN? Pobierz tutaj

Reklama

Techniczne

Tytuł:
HMA! Pro VPN for Mac, 4.6.0 dla Mac
Rozmiar pliku:
1.48 MB
Wymagania:
 • Mac OS X
Język:
Angielski
Dostępne języki:
 • Angielski,
 • Arabski,
 • Chiński,
 • Hiszpański,
 • Francuski,
 • Rosyjski,
 • Turecki
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, May 18th 2023
Autor
HideMyAss VPN

https://www.hidemyass.com

SHA-1:
0b194cfc8bc2153d912719bb9e1d1b252f6f5800
Filename:
HMA-Pro-VPN.dmg

HMA! Pro VPN for Mac

4.6.0

HideMyAss VPN(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.6.0 HMA! Pro VPN for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama