Reklama

Microsoft NET Runtime dla Mac

5.0.8

Microsoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Darmowe środowisko do tworzenia aplikacji

Microsoft NET Runtime to bezpłatne środowisko typu open source do tworzenia aplikacji i programów na komputerze Mac, podobnie jak Zestaw narzędzi gSOAP. Istnieją różne języki, których możesz używać, w zależności od Twoich umiejętności i preferencji. Ma również środowisko chmurowe, nad którym możesz pracować, lub możesz wdrożyć własne.

Jeśli masz do czynienia z kontenerami Dockera, możesz szybko odizoluj aplikację od innych programów w systemie hostingowym. Microsoft NET Runtime umożliwia tworzenie gier na wiele platform, takich jak Android, iPhone, konsole i komputery. Środowisko przesyła również treści do klientów w czasie rzeczywistym bez konieczności odświeżania.

Łatwe tworzenie aplikacji 

Tworzenie aplikacji dla różnych środowisk może być trudne, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz programować. Microsoft NET Runtime ułatwia pracę, ponieważ zawiera kilka szablonów i planów do użycia. Dodatkowo dostępne są trzy języki, takie jak F#, C# i Visual Basic.

Reklama

Tworzenie gier

Oprócz aplikacji możesz także tworzyć gry 2D i 3D na różne platformy, o ile masz Software Development Kit(SDK). Istnieją silniki wieloplatformowe, z których możesz korzystać, a także możesz integrować się z chmurą lub systemami przeglądarek. Ekosystem umożliwia testowanie, konfigurowanie, debugowanie i nie tylko.

Środowisko bezserwerowe

Wraz z Azure i Visual Studio możesz pracować w trybie offline bez serwerów. Istnieją zaawansowane usługi, za które możesz zapłacić, ale tylko wtedy, gdy korzystasz z odpowiednich zasobów. Pozwala bezpiecznie testować aplikacje i gry bez publikowania ich online lub na serwerze innej firmy.

Integracja z usługami Azure App Services

Jako dodatkowa korzyść integracji Azure, Microsoft NET Runtime pozwala opracować usługi w chmurze dla klientów, którzy ich potrzebują. Zapewnia skalowalne rozwiązanie, które możesz zbudować tak duże, jak chcesz. Pomaga również w monitorowaniu i wdrażaniu gier online.

Łatwe tworzenie aplikacji

Microsoft NET Runtime jest niezwykle przydatny dla programistów, którzy szukają łatwego rozwiązania do tworzenia aplikacji i gier. Podczas gdy będziesz pracować na swoim urządzeniu Mac, nie masz ograniczeń co do platformy, na którą możesz kierować reklamy. Pozwala również wybrać język programowania, który najbardziej Ci odpowiada.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Microsoft NET Runtime, 5.0.8 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Microsoft

https://privacy.microsoft.com/en-us/PrivacyStatement

SHA-1:
9127de1f6cab10e83bca7afd15601cb1cd399675
Filename:
microsoft_net_runtime_v5.0.8-mac.pkg

Microsoft NET Runtime dla Mac

5.0.8

Microsoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.0.8 Microsoft NET Runtime. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama