Reklama

CoffeeCup HTML Editor dla Windows

2010

Coffeecup(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Edytor HTML filiżanek

CoffeeCup HTML Editor dla systemu Windows to bezpłatne narzędzie do edycji tekstu dla języka kodowania HTML opracowane przez CoffeeCup Software. CoffeeCup HTML Editor to ekskluzywne narzędzie do stosowania HTML, CCS i PHP. Umożliwia przesyłanie plików przez FTP, obsługę wielu danych wejściowych i obsługę sprawdzania pisowni. Posiada również wbudowaną funkcję wyszukiwania, tryb pełnoekranowy do debugowania, automatyczne łączenie plików CSS, obszerną listę błędów, funkcję wyszukiwania w bazie danych, walidację XHTML i edytor tekstu sformatowanego. Zapewnia również internetowe raportowanie statystyk.

Bezpłatny edytor html CoffeeCup oferuje innowacyjny interfejs do edycji tekstu zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Może być łatwo używany z platformami Microsoft Windows. Można go szybko zainstalować i szybko połączyć się z Internetem za pomocą przeglądarki internetowej. Posiada łatwy interfejs użytkownika, edytor tekstu WYSIWYG i wiele innych funkcji, takich jak globalna obsługa wyszukiwania, menedżer haseł, menedżer plików, skróty, zaawansowana funkcja wyszukiwania i historia wyszukiwania. Umożliwia szybkie utworzenie witryny HTML.

Jest to jeden z najbardziej zaawansowanych i przyjaznych dla użytkownika edytorów HTML, ponieważ obsługuje wiele narzędzi powszechnie występujących w płatnych wersjach edytorów HTML, takich jak wbudowana galeria obrazów, menedżer haseł, wbudowany menedżer plików, obsługa wielu arkuszy stylów, wbudowany edytor CSS, narzędzie wyszukiwania, edytor tekstu WYSIWYG i wiele innych. Interfejs edycji tekstu w edytorze html filiżanki kawy jest podobny do interfejsu używanego w programie Microsoft Word. Jest również wyposażony w funkcję znaną jako „format wzbogacony”, która kompiluje Twój dokument w HTML.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
CoffeeCup HTML Editor, 2010 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Coffeecup

http://www.coffeecup.com

CoffeeCup HTML Editor dla PC

2010

Coffeecup(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2010 CoffeeCup HTML Editor. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama