Reklama

Safari for Mac

12.1.1

Apple Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Czysta i łatwa w obsłudze przeglądarka internetowa firmy Apple. Safari jest smukły - bez wielu irytujących pasków narzędzi. Następnie przeglądanie jest płynne i szybkie, umożliwiając bezproblemową nawigację między witrynami. Podobnie jak większość produktów Apple, Safari wygląda świetnie. Z drugiej strony brak dostępnych wtyczek w porównaniu z Firefoksem i Chrome sprawia, że dostosowanie jest nieco ograniczone.

Więcej miejsca do przeglądania

Safari ma na celu podkreślenie przeglądania, a nie przeglądarki. Ramka przeglądarki ma szerokość jednego piksela. Pasek przewijania jest wyświetlany tylko w razie potrzeby. Domyślnie nie ma paska stanu. Zamiast tego wskaźnik postępu zmienia się podczas ładowania strony. Karty znajdują się u góry przeglądarki, otwierając jeszcze szersze okno do przeglądania stron internetowych. Świetna przeglądarka Safari pozwala po prostu cieszyć się Internetem.

Reklama

Znajdź potrzebne witryny

Szukasz strony, którą odwiedziłeś w przeszłości, ale nie pamiętasz? Użyj funkcji wyszukiwania pełnej historii, aby szybko znajdować witryny przy użyciu nawet najbardziej szkicowych terminów wyszukiwania. A kiedy klikniesz stronę internetową w Cover Flow, dzieje się tak dlatego, że rozpoznałeś już ją jako stronę, której szukasz. Nigdy więcej zgadywania. Funkcja Top Sites wygląda świetnie i podkreśla, które z twoich ulubionych witryn mają nowe treści (oznaczone gwiazdką w rogu). Takie innowacyjne funkcje pokazują, jak dobre może być przeglądanie.

Zaspokój swoją potrzebę prędkości:

Dlaczego warto czekać na załadowanie stron? Chcesz zobaczyć te wyniki wyszukiwania, otrzymywać najnowsze wiadomości, sprawdzać aktualne ceny akcji już teraz. I chcesz to zrobić w przyjemnym interfejsie użytkownika. Safari to najlepszy wybór.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Safari for Mac, 12.1.1 dla Mac
Rozmiar pliku:
81.73 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, May 14th 2019
Autor
Apple Inc.

http://www.apple.com/ios/garageband

SHA-1:
bb48a5582ba1fbdd7e42ba74d8bd3f4389d0c8c5
Filename:
Safari12.1.1HighSierraAuto.pkg

Safari for Mac

12.1.1

Apple Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 12.1.1 Safari for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama