Reklama

SketchUp Make 2015 dla Mac

15.3.329

Trimble(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Tworzenie cyfrowego albumu z wycinkami za pomocą programu SketchUp Make

Reklama

Jedną z głównych zapowiedzi programu SketchUp na ten rok jest dodanie wersji na systemy Mac i Linux. SketchUp to potężny i łatwy w użyciu program, który umożliwia tworzenie wirtualnych prototypów, projektowanie produktów, organizowanie dzieł sztuki, budowanie konstrukcji i wiele więcej. Jeśli więc interesuje Cię tworzenie niestandardowych modeli 3D lub po prostu chcesz rysować na dowolnym wybranym obiekcie, SketchUp z pewnością spełni Twoje potrzeby. Jest ulubieńcem artystów, inżynierów i projektantów, co oznacza, że przez lata wprowadzono wiele ulepszeń, a także dodano funkcje. Oto kilka rzeczy, na które możesz się spodziewać w programie SketchUp na nadchodzący sezon.

Po pierwsze, największą wiadomością jest fakt, że SketchUp obsługuje teraz zarówno systemy operacyjne Mac, jak i Linux. Interfejs jest nadal łatwy w nawigacji, dzięki czemu można łatwo wybrać narzędzie potrzebne do projektu i można je zainstalować, kopiując pliki z poprzednich wersji programu SketchUp do nowego pliku. Po raz pierwszy oprogramowanie SketchUp mogło również działać w przeglądarce przy użyciu technologii Flash i Java. Najlepszą rzeczą w uruchamianiu SketchUp make w przeglądarce jest to, że możesz oglądać swoją pracę dokładnie tak, jak ją zaprojektowałeś, nie martwiąc się o rozmiar ekranu, ponieważ wszystko będzie krystalicznie czyste, a interfejs będzie bardzo prosty w obsłudze.< /p>

Kolejną świetną wiadomością dotyczącą marki SketchUp na nowy rok jest fakt, że SketchUp oferuje teraz standardową wersję swojej aplikacji całkowicie bezpłatnie. Jeśli jesteś artystą, który nie musi wydawać dużo pieniędzy i czasu na opłaty licencyjne, z pewnością pokochasz SketchUp. Jeśli jednak musisz tworzyć złożone projekty i musisz mieć możliwość udostępniania ich współpracownikom, może być konieczne uzyskanie klucza licencyjnego, aby móc eksportować swoją pracę w różnych formatach. Otrzymanie klucza licencyjnego SketchUp będzie kosztować 50 USD, ale nie jest to kwota, która ograniczy przyjemność z tworzenia złożonych szkiców i ożywiania swojej sztuki. Jeśli planujesz pobrać aplikację SketchUp make, musisz wykupić subskrypcję SketchUp pro. Będziesz wtedy mieć dostęp do wszystkich najnowszych aktualizacji i narzędzi, nad którymi pracuje firma i które pozwolą Ci tworzyć niesamowite szkice.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
SketchUp Make 2015, 15.3.329 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Niemiecki,
  • Hiszpański,
  • Francuski,
  • Włoski,
  • Portugalski,
  • Chiński
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Trimble

http://www.trimble.com

SHA-1:
29073ab4daa21feadd23a90fc632c5bf6e55dd0f
Filename:
SketchUpMake-en.dmg

SketchUp Make 2015 dla Mac

15.3.329

Trimble(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 15.3.329 SketchUp Make 2015. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama