Reklama

Live Home 3D for Mac

3.5.4

BeLight Software Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika1

Reklama

Live Home 3D to intuicyjne oprogramowanie do projektowania domu dla użytkowników komputerów Mac. Następca Live Interior 3D to potężne oprogramowanie do projektowania domu, a także posiada intuicyjny interfejs. Dzięki temu oprogramowaniu będziesz w stanie stworzyć dom swoich marzeń, a wszystko to w zaciszu komputera Mac.

To rozwiązanie jest odpowiednie dla prawie wszystkich. Tak więc nie ma znaczenia, czy jesteś profesjonalnym projektantem wnętrz, czy tylko właścicielem domu do wynajęcia planującym jakieś ulepszenia domu. Jest do pobrania za darmo, choć dostępna jest również wersja Pro i zawiera dodatkowe funkcje.

Funkcje 2D i 3D.

Ten program pomaga opracowywać szczegółowe plany pięter 2D i automatycznie budować konstrukcję w 3D. Czekaj, jest więcej! Możesz również śledzić importowane plany pięter lub zacząć od zera za pomocą inteligentnych narzędzi programu!

Reklama

Możesz rozpocząć projekt aranżacji wnętrz, rysując plan piętra 2D za pomocą narzędzi do rysowania typu „wskaż i kliknij”. Pozwoli ci to zmierzyć pokoje i ściany za pomocą kilku kliknięć. Następnie możesz cieszyć się renderowaniem 3D w czasie rzeczywistym! Przełączaj widoki, aby zobaczyć konstrukcję i przejść wokół niej w 3D.

Meble i zdjęcia.

Po zbudowaniu konstrukcji możesz zastosować i dodać materiały i meble. Skorzystaj z bogatej kolekcji obiektów Live Home 3D. Możesz wybierać z wbudowanej biblioteki wszystkiego - od krzeseł i stołów po zestawy kuchenne i urządzenia.

Ponadto dzięki integracji z Trimble 3D Warehouse możesz pobrać tysiące bezpłatnych modeli 3D z pamięci online - i zobaczyć dokładnie, jak to wygląda po zainstalowaniu! Po zakończeniu możesz wykonać przewodnik 3D.

Dolna linia.

Ogólnie rzecz biorąc, Live Home 3D pozwala zrealizować swoje plany. Dzięki realistycznym podglądom i instrukcjom będziesz w stanie całkowicie zrozumieć, jak będzie wyglądał Twój ukończony plan - wewnątrz i na zewnątrz.

Gdy już będziesz zadowolony, możesz skorzystać z wielu opcji eksportu. Praca trwa zarówno w Live Home 3D, jak i poza nim. Oznacza to, że możesz wprowadzać zmiany w aplikacji i dzielić się wynikami z klientami, współpracownikami, przyjaciółmi i rodziną. W międzyczasie możesz także pobrać i zachować plik w różnych formatach lub udostępnić go w mediach społecznościowych.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Live Home 3D for Mac, 3.5.4 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, March 22nd 2019
Autor
BeLight Software Ltd.

https://www.belightsoft.com/

Live Home 3D for Mac

3.5.4

BeLight Software Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika1

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.5.4 Live Home 3D for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama