Reklama

SketchUp Pro

8.0.3161

Trimble(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Program do modelowania 3D

Sketchup Pro to profesjonalny program do projektowania graficznego opracowany przez Trimble Inc. To oprogramowanie pozwala tworzyć i rozwijać trójwymiarowe modele dla różnych branż, w tym budownictwa, planowania urbanistycznego, projektowania wnętrz i technologii. Może być używany przez początkujących, zaawansowanych użytkowników i profesjonalistów, ponieważ oferuje kompleksowy i zorganizowany interfejs użytkownika. Sketchup Pro to także automatyczne narzędzie do projektowania; nie musisz przenosić projektów z 2D na 3D. Program wyświetli dla ciebie kąty i zacienienie, dając ci więcej czasu na skupienie się na rozwoju produktu.

cechy

Sketchup Pro to profesjonalne oprogramowanie do modelowania 3D, z którego mogą korzystać wszyscy użytkownicy. Strona główna jest pusta, ponieważ większość okna wyświetla obszar modelowania. W tym obszarze roboczym zawsze będzie wyświetlany model w 3D, nawet jeśli oglądasz go od góry lub z boków. Jeśli chodzi o twoje narzędzia, będą one wyświetlane na pasku narzędzi, oknach dialogowych i menu kontekstowym.

Pasek narzędzi to pełna lista narzędzi, których można użyć, natomiast menu kontekstowe zawiera krótką listę poleceń i opcji do wyboru. Okno dialogowe zawiera palety dla twoich projektów. Dzięki uporządkowanemu interfejsowi użytkownika początkujący mogą tworzyć własne modele. Jesteś również ograniczony do pracy z liniami i kształtami. Dlatego użytkownicy bez dogłębnego zrozumienia pojęć geometrycznych mogą również korzystać z tego programu.

Reklama

Jednak praca z szablonami sprawi, że Twoje projekty będą wyglądały na rysowane ręcznie. Nierealistyczne renderowanie Sketchup nie pozwoli ci tworzyć szczegółowych modeli, takich jak budynki i rezydencje. Jest to utrudnienie dla użytkowników, którzy chcą, aby ich projekty wyglądały jak żywe. Celem ograniczenia użytkowników do linii i kształtów jest umożliwienie im skupienia się na wyglądzie modelu, a nie na jego aspektach technicznych; nie zostaniesz poproszony o podanie pomiarów, planów i sekcji.

Dołączone przez użytkownika narzędzie do modelowania 3D

Sketchup Pro na Windows oferuje szereg wirtualnych narzędzi do modelowania dla komputerów z systemem Windows 8 lub Windows 10. Z tego oprogramowania do modelowania 3D mogą korzystać projektanci na wszystkich poziomach użytkownika, ponieważ jego funkcje są rozmieszczone na ergonomicznym interfejsie. Różnorodność szablonów pozwala również wszystkim projektantom na stworzenie kompleksowego projektu w krótkim czasie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
SketchUp Pro, 8.0.3161 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Trimble

http://www.trimble.com

SHA-1:
17f7999ef3d8518bdc39d0d0119d6f0d4f55fcfa

SketchUp Pro

8.0.3161

Trimble(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 8.0.3161 SketchUp Pro. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama