Reklama

SQuirreL SQL Client for Mac

3.9.0

SQuirreL SQL Dev Team(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

SQuirreL SQL Client dla komputerów Mac jest bardzo popularnym graficznym klientem SQL napisanym w Javie, który umożliwia przeglądanie struktury bazy danych zgodnej z JDBC, przeglądanie danych w tabelach i, między innymi, wydawanie poleceń SQL. Wspaniałą rzeczą w korzystaniu z SQuirreL SQL Client dla komputerów Mac jest to, że funkcjonalność można rozszerzyć za pomocą wtyczek!

SQuirreL SQL Client dla komputerów Mac pozwala instalować i tworzyć wtyczki, które zostały zaprojektowane w celu rozszerzenia funkcji podstawowej aplikacji. Istnieje wiele wtyczek dostępnych do pobrania na stronie SQuirreL SQL Client.

SQuirrel SQL Client dla komputerów Mac to naprawdę przydatne narzędzie dla administratorów baz danych, którzy muszą analizować strukturę baz danych zgodnych z JDBC, konfigurując odpowiednie dyski i aliasy, takie jak FrontBase, MySQL, Oracle, PostgreSQL, Oracle i InstantDB.

Reklama

Ogólnie rzecz biorąc, SQuirreL SQL Client dla komputerów Mac jest łatwy w instalacji i obsłudze. Został pomyślnie przetestowany z wieloma bazami danych, w tym z IBM DB2. Jest stosunkowo szybki i nie jest zbyt duży lub wymaga dużych zasobów. Jeśli natkniesz się na przeszkodę przy jego użyciu, na stronie głównej klienta SQuirreL klient ma dużo wsparcia dla klienta za pośrednictwem list mailingowych itp.

Ponieważ SQuirreL SQL Client dla komputerów Mac jest graficznym programem Java, do działania wymaga Java. Minimalna obsługiwana wersja Java to 1.6.x.

Szukasz wersji Windows SQuirreL SQL Client? Pobierz tutaj

Reklama

Techniczne

Tytuł:
SQuirreL SQL Client for Mac, 3.9.0 dla Mac
Rozmiar pliku:
51.78 MB
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, January 17th 2019
Autor
SQuirreL SQL Dev Team

https://www.squirrelsql.org

SHA-1:
5f50c0f22733c3cd75b86c0fa661096199279e4f

SQuirreL SQL Client for Mac

3.9.0

SQuirreL SQL Dev Team(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.9.0 SQuirreL SQL Client for Mac. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama