Reklama

Apowersoft Free HEIC Converter/HEIC to JPEG Converter

Apowersoft(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Dzięki darmowemu konwerterowi HEIC Apowersoft nie musisz się martwić o kompatybilność z systemem komputerowym lub starszym oprogramowaniem. Naprawdę łatwo jest konwertować obrazy HEIF (.heic) do JPEG za jednym razem. IT pozwala również zachować dane Exif w procesie konwersji. Jakość obrazu nie ulegnie pogorszeniu.

Konwertuj HEIC na JPEG Online Przechodząc do przodu dzięki najnowszemu iOS 11 firmy Apple, HEIC to nowy standardowy format do przechowywania zdjęć na urządzeniach z iOS. W porównaniu z JPEG, ten wysokiej wydajności format sprawia, że obrazy są znacznie mniejsze bez utraty jakości. Problemy pojawiają się, gdy niektórzy użytkownicy nie mogą natywnie oglądać obrazów HEIC. Dzięki darmowemu konwerterowi HEIC Apowersoft nie musisz się martwić o kompatybilność z systemem komputerowym lub starszym oprogramowaniem. Naprawdę łatwo jest konwertować obrazy HEIF (.heic) do JPEG za jednym razem. Możesz także zachować dane Exif w procesie konwersji. Jakość obrazu nie ulegnie pogorszeniu.

Reklama

Batch Convert Files HEIC naraz Nowy format obrazu Apple jest korzystny dla użytkowników, którzy mają mało miejsca na telefony komórkowe. Jeśli pobrałeś mnóstwo obrazów HEIC i okazało się, że nie można ich rozpoznać na zdjęciach Windows, Dropbox lub Google, możesz użyć tego internetowego konwertera HEIC do wykonania zadania. Usługa obsługuje do 30 zdjęć do konwersji podczas jednej sesji.

Przetwarzanie HEIC na JPG w chmurze Cały proces konwersji odbywa się całkowicie w przeglądarce. Przesłane pliki są całkowicie bezpieczne i tylko Ty możesz mieć do nich dostęp. Obrazy zostaną usunięte po zakończeniu konwersji, co złagodzi wszelkie obawy dotyczące prywatności użytkowników.

Bezpłatny, szybki i łatwy w obsłudze Darmowy konwerter HEIC zapewnia najlepsze wrażenia podczas konwersji. Dzięki wydajnej technologii, która może konwertować obrazy HEIC do JPEG w mgnieniu oka. Korzystanie z tego konwertera HEIC na JPG jest całkowicie darmowe i nie wymaga procesu rejestracji. Nie musisz też instalować wtyczek innych firm. Obsługuje zarówno Windows, jak i Mac OS; po prostu przejdź do strony i przeciągnij pliki HEIC z dysku lokalnego, a następnie zostaną one zoptymalizowane i automatycznie przekonwertowane na JPEG. Otóż to!

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Apowersoft Free HEIC Converter/HEIC to JPEG Converter, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Apowersoft

https://www.apowersoft.com

Apowersoft Free HEIC Converter/HEIC to JPEG Converter

Apowersoft(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Apowersoft Free HEIC Converter/HEIC to JPEG Converter. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama