Reklama

Apowersoft LightMV

Apowersoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Apowersoft LightMV to darmowa, intuicyjna aplikacja online do tworzenia wysokiej jakości filmów z komputera, tabletu lub urządzenia mobilnego. Ułatwia edycję wideo, dzięki czemu można szybko tworzyć wspaniałe filmy ze zdjęć lub klipów wideo.

Apowersoft LightMV ma na celu pomóc użytkownikom bez przeszkolenia lub doświadczenia w tworzeniu profesjonalnych filmów. Oznacza to, że tworzenie i edytowanie wysokiej jakości filmów przy użyciu aplikacji internetowej w przeglądarce internetowej jest niezwykle łatwe przy użyciu dowolnego urządzenia.

Twórz filmy wysokiej jakości Apowersoft LightMV zapewnia profesjonalnie zaprojektowane, regularnie aktualizowane szablony, aby nadać Twoim filmom styl wysokiej jakości. Obsługuje także technologię nieograniczonego tworzenia HD, dzięki czemu Twój film wygląda dobrze nawet na większych ekranach.

Reklama

Łatwa edycja Dzięki Apowersoft LightMV nie potrzebujesz żadnych zaawansowanych umiejętności projektowania ani edycji, aby tworzyć wysokiej jakości filmy. Wystarczy wybrać szablon i zaimportować zdjęcia lub klipy wideo, a następnie Apowersoft LightMV upraszcza i automatyzuje proces tworzenia wideo. Możesz nawet dodawać i edytować otwierające i zamykające slajdy tytułowe lub po prostu zmieniać kolejność klipów, przeciągając je na miejsce. Łatwo jest również eksportować i udostępniać gotowe filmy wideo znajomym, rodzinie i wszystkim innym za pomocą jednego kliknięcia.

cennik Korzystanie z Apowersoft LightMV jest bezpłatne, bez okresu próbnego lub płatne za wersję.

Dolna linia Apowersoft LightMV to po prostu stylowe narzędzie do tworzenia wideo odpowiednie dla wszystkich użytkowników do tworzenia profesjonalnych filmów HD ze zdjęć lub klipów wideo.

W porównaniu do podobnego oprogramowania Apowersoft LightMV jest świetny dla początkujących, choć brakuje mu zaawansowanych funkcji. Jest to aplikacja oparta na chmurze, która nie wymaga czasu pobierania ani instalacji, co czyni ją świetną do szybkiego tworzenia filmów z dowolnego urządzenia. Eksportowanie filmów może zająć dużo czasu, szczególnie w zależności od długości filmu, ale Apowersoft LightMV pozwala użytkownikom na wprowadzenie adresu e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o jego zakończeniu, bez konieczności oczekiwania.

Jeśli szukasz bardziej zaawansowanego bezpłatnego narzędzia do edycji wideo, zapoznaj się z naszą recenzją Shotcut.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Apowersoft LightMV, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Apowersoft

https://www.apowersoft.com

Apowersoft LightMV

Apowersoft(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Apowersoft LightMV. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama