Reklama

Bitdefender GravityZone Business Security

BitDefender.com(Wersja testowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Bitdefender GravityZone Business Security to kompleksowy pakiet usług bezpieczeństwa komputerowego, przeznaczony dla małych i średnich firm. Łączy bezpieczeństwo na pierwszym miejscu z prostym scentralizowanym zarządzaniem stacjami roboczymi i serwerami.

Bitdefender GravityZone Business Security chroni Twoją firmę przed ewoluującymi zagrożeniami dzięki zaawansowanym technologiom opartym na zachowaniu. Możesz monitorować stan bezpieczeństwa organizacji za pomocą raportów na żądanie lub zaplanowanych, a nawet ustawić automatyczne powiadomienia e-mail uruchamiane przez określone zdarzenia, dzięki czemu masz zawsze kontrolę nad bezpieczeństwem firmy. Nawet dzięki kompleksowej, potężnej ochronie Bitdefender GravityZone Business Security nie obniża wydajności, więc nie spowalnia komputerów użytkowników.

Niezawodna ochrona Bitdefender GravityZone Business Security zapewnia bezpieczeństwo, na którym można polegać, z konsekwentnie wysokimi ocenami w zakresie wykrywania i usuwania złośliwego oprogramowania, wydajności i użyteczności. Większość funkcji, takich jak ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, zapora ogniowa, doradca internetowy i filtrowanie adresów URL, działa automatycznie, ale można również dostosować produkt do sterowania działaniami użytkowników. Chroni także wszystkie poufne dane, ustawiając filtry blokujące przesyłanie poufnych informacji.

Reklama

Zarządzaj zdalnie Bitdefender GravityZone Business Security jest świetny dla zdalnych użytkowników dzięki scentralizowanemu systemowi sterowania. Oszczędza czas dzięki zdalnemu wdrażaniu, aby zapewnić ochronę wszystkich komputerów, a konsola w chmurze pozwala monitorować i kontrolować zdalnych użytkowników w czasie rzeczywistym.

cennik Bitdefender GravityZone Business Security stosuje ceny oparte na zużyciu i oferuje bezpłatny 30-dniowy okres próbny. Licencje można nabyć na okres 1, 2 lub 3 lat, a ceny różnią się w zależności od wymaganej liczby jednostek (komputerów stacjonarnych i serwerów). Minimalna licencja obejmuje 3 komputery stacjonarne i 1 serwer na 1 rok, kosztując 109,99 USD, natomiast maksymalna stała licencja kosztuje 3 1999,99 USD na pokrycie 50 komputerów stacjonarnych i do 15 serwerów przez 3 lata. Jeśli potrzebujesz więcej komputerów stacjonarnych lub serwerów, możesz skontaktować się z partnerem w celu ustalenia niestandardowego planu odpowiadającego Twoim potrzebom.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, Bitdefender GravityZone Business Security oferuje spójne, kompleksowe bezpieczeństwo komputerowe dla małych i średnich firm. Konsola zapewnia scentralizowane zarządzanie stacjami roboczymi i serwerami, umożliwiając zdalne wdrażanie ochrony, monitorowanie i kontrolę użytkowników.

W porównaniu do innych programów Bitdefender GravityZone Business Security oferuje niezawodną ochronę z wieloma funkcjami i szczegółowymi ustawieniami zasad, które można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb. Konfiguracja jest jednak złożona i nie obsługuje urządzeń mobilnych.

Chcesz podnieść bezpieczeństwo swojego biznesu? Znajdź więcej biznesowych rozwiązań antywirusowych tutaj.

Dowiedz się więcej o wpływie ataków ransomware i o tym, jak chronić swoją firmę.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Bitdefender GravityZone Business Security, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
BitDefender.com

https://www.bitdefender.com

Bitdefender GravityZone Business Security

BitDefender.com(Wersja testowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Bitdefender GravityZone Business Security. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama