Reklama

Symantec Endpoint Protection

Symantec(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Symantec Endpoint Protection to wysokiej jakości, profesjonalne rozwiązanie do ochrony punktów końcowych w chmurze, przeznaczone dla małych firm do ochrony serwerów i komputerów stacjonarnych. Zabezpiecz wszystkie punkty końcowe za pomocą jednego agenta dzięki zaawansowanemu uczeniu maszynowemu i analizie behawioralnej w celu zmaksymalizowania ochrony i dostrojenia silników wykrywania w celu zoptymalizowania bezpieczeństwa.

Program Symantec Endpoint Protection jest zgodny z większością komputerów stacjonarnych, w tym Windows, Mac, Linux i środowisk wirtualnych. Jego podstawowe funkcje obejmują oprogramowanie antywirusowe, zaporę ogniową i zapobieganie włamaniom, kontrolę aplikacji i urządzeń, integralność hosta i blokadę systemu. Zawiera także kilka zaawansowanych funkcji, które przyczyniają się do jego potężnej, wielowarstwowej ochrony, w tym możliwości szybkiego skanowania i bezpiecznej integracji bramy internetowej.

Ochrona wielowarstwowa Program Symantec Endpoint Protection wykorzystuje wiele warstw niezbędnych funkcji bezpieczeństwa nowej generacji i zapewnia doskonałą ochronę przed ewoluującymi i zaawansowanymi zagrożeniami. Wykorzystuje uczenie maszynowe, analitykę behawioralną i inteligencję zagrożeń, aby zminimalizować fałszywe alarmy i stale się dostosowywać w celu zapewnienia potężnej ochrony. Program Symantec Endpoint Protection wykorzystuje również globalną sieć wywiadowczą firmy Symantec obejmującą 175 milionów punktów kontrolnych, która zapewnia zaawansowaną inteligencję w celu dokładniejszego wykrywania zagrożeń.

Reklama

Wysoka wydajność Dzięki Symantec Endpoint Protection możesz polegać na wysokiej wydajności ochronie, która nie spowolni twoich użytkowników. Wykorzystuje opatentowane wyszukiwanie w chmurze w czasie rzeczywistym, aby skrócić czas skanowania. Wydajna, lekka konsola zarządzania pozwala również na 70% zmniejszenie wykorzystania przepustowości i rozmiarów plików. Zoptymalizowana wydajność programu Symantec Endpoint Protection obsługuje uczenie maszynowe, ograniczanie zagrożenia, wykrywanie i reagowanie na punkt końcowy oraz ochronę przed złośliwym oprogramowaniem w jednym agencie.

cennik Symantec Endpoint Protection wykorzystuje model wyceny subskrypcji użytkownika. Oferuje również pełny 60-dniowy okres próbny bez informacji o karcie kredytowej. Kosztuje 54,18 USD za użytkownika dla maksymalnie 24 użytkowników na 1 rok, a rabaty zbiorcze są stosowane przy zakupie licencji dla wielu użytkowników lub na okres dłuższy niż 1 rok. Ponieważ program Symantec Endpoint Protection jest przeznaczony dla małych firm, zakupy są ograniczone do 350 licencji.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, Symantec Endpoint Protection to kompletne rozwiązanie bezpieczeństwa dla małych firm do ochrony serwerów i komputerów stacjonarnych. Oparta na chmurze konsola zapobiega zagrożeniom bezpieczeństwa, wykrywa je i reaguje na nie, a także wykorzystuje oszustwa i adaptacje, aby zapewnić najwyższą ochronę.

W porównaniu do podobnego oprogramowania Symantec Endpoint Protection jest wysokiej jakości rozwiązaniem bezpieczeństwa dla serwerów i komputerów stacjonarnych. Zawiera wiele opcji zasad bezpieczeństwa i oferuje wiele warstw ochrony, którymi można zarządzać zdalnie z chmury. Niestety, w przeciwieństwie do niektórych alternatyw, Symantec Endpoint Protection nie oferuje żadnej ochrony urządzeń mobilnych. Jest to stosunkowo wysoka cena, ale wciąż dobra oferta, jeśli szukasz zaawansowanych funkcji i opcji kontroli polityki.

Chcesz podnieść bezpieczeństwo swojego biznesu? Sprawdź pełny wybór biznesowych aplikacji antywirusowych na FileHippo.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Symantec Endpoint Protection, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Opera,
 • Firefox,
 • Chrome
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Symantec

https://www.broadcom.com/

Symantec Endpoint Protection

Symantec(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Symantec Endpoint Protection. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama