Reklama

CloutHub

1.0

CloutHub Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowa aplikacja społecznościowa

CloutHub to bezpłatna platforma mediów społecznościowych, na której członkowie mogą udostępniać posty i poglądy na dowolny temat, taki jak polityka, treści dla dorosłych i kultura. Promuje wolność słowa, pozwalając każdemu tworzyć grupy i dzielić się wiadomościami ze znajomymi bez blokowania im określonych działań. 

Wolność słowa

Jeśli jesteś fanem mediów społecznościowych, najprawdopodobniej wiesz, jak większość dostawców zabrania Ci publikowania treści o określonych treściach. CloutHub idzie pod prąd, pozwalając Ci swobodnie dzielić się wiadomościami i poglądami według własnego uznania bez blokowania Cię. Nawet jeśli chcesz omawiać najnowsze wiadomości polityczne, daje Ci to platformę do tworzenia i dołączania do grup w celu otwartych dyskusji na dowolny temat.

Co możesz zrobić w CloutHub?

CloutHub chwali się, że konkuruje z innymi platformami społecznościowymi, dostarczając te same usługi, ale w lepszy sposób. Możesz publikować i wchodzić w interakcje za pomocą komentarzy, tak jak na Facebooku. Możesz subskrybować i otrzymywać najnowsze wiadomości, takie jak ShareNews. Co więcej, możesz swobodnie wyrażać swoje opinie w taki sam sposób, jak na Twitter. Na koniec możesz nawet tworzyć i udostępniać własne filmy ala YouTube.

Ustawienia prywatności

Kolejnym aspektem dzisiejszych mediów społecznościowych, który możesz znać, są reklamy, sprzedaż danych, brak prywatności i śledzenie aktywności. CloutHub wskazuje, że poważnie traktuje prywatność członków, zapewniając, że nie ma eksploracji danych ani skrobania adresów IP. Udostępni Twoje informacje tylko wtedy, gdy istnieje prawny nakaz sądowy, a nie na korzyść jakiejkolwiek strony trzeciej.

Reklama

Znajdź swoją społeczność

To nie będzie społeczność platforma medialna, jeśli nie możesz znaleźć członków z taką samą pasją jak Ty. CloutHub umożliwia dołączanie lub tworzenie centrów społeczności, w których możesz dzielić się pomysłami i opiniami. Chociaż możesz tworzyć wydarzenia i działania, pozwala także udostępniać multimedia swojej grupie.

Otwarcie dziel się swoimi poglądami

Świat online staje się mniej prywatny i osobisty, z tak wieloma punktami sprzedaży wykorzystującymi Twoje informacje w celu uzyskania korzyści finansowych. Dlatego podczas przewijania kanałów zobaczysz tak wiele reklam i przynęt na kliknięcia. CloutHub przeciwstawia się swoim konkurentom, nieustannie szukając sposobów na przełamanie stereotypów, jednocześnie promując wolność słowa. Warto to sprawdzić.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
CloutHub, 1.0 dla Web Apps
Wymagania:
  • Internet Explorer,
  • Firefox,
  • Chrome,
  • Safari
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
CloutHub Inc.

http://clouthub.com

Dostępne również na innych platformach

CloutHub

1.0

CloutHub Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 CloutHub. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama