Reklama

Vonage

Vonage(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Vonage to dobrze znana nazwa w VoIP (Voice over Internet Protocol) zapewniająca wysokiej jakości usługę z wieloma funkcjami i korzyściami. Firma ma również wybór aplikacji mobilnych, które mogą zmienić Twój telefon w wirtualne rozszerzenie, które nie zajmuje minut na telefony komórkowe, dzięki czemu jest atrakcyjne dla użytkowników smartfonów, a także użytkowników telefonów stacjonarnych.

Vonage jest łatwy w konfiguracji i obsłudze, oferuje użytkownikom konkurencyjne plany cenowe, chociaż Vonage jest nieco droższy niż niektórzy inni dostawcy i nie ma niektórych ważnych funkcji, takich jak rozmowy wideo, wciąż jest jednym z najlepszych pretendentów do korony VOIP.

Logować się Rejestracja w Vonage jest łatwym procesem; wystarczy wypełnić formularze online. Następnie otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem o awaryjnych opcjach wybierania 911. W przeciwieństwie do połączeń alarmowych ze standardowymi telefonami, Vonage wymaga twojej lokalizacji, której używa dla czegoś o nazwie E911 (Enhanced 911). Ten system umożliwia operatorowi pogotowia znać Twoją lokalizację i numer telefonu zwrotnego.

Reklama

Podczas rejestracji firma Vonage wprowadziła trzy pytania z zakresu bezpieczeństwa oraz opcję dodania numeru telefonu komórkowego w celu odbierania przekierowanych połączeń. Link do pobrania jest również pomocny w uzyskaniu aplikacji Vonage na telefon.

cennik Vonage korzysta z modelu wyceny subskrypcji, z planami zaczynającymi się od 9,99 USD miesięcznie dla podstawowego planu Vonage. Zapewnia to nieograniczone połączenia z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi w USA, Kanadzie i Portoryko, przez pierwszy rok; po 12 miesiącach zapłacisz 25,99 $ miesięcznie. Konto Vonage obejmuje adapter sprzętowy i przenośność numeru telefonu, dzięki czemu nie musisz zmieniać swojego dotychczasowego numeru. Adapter jest przydatny, ponieważ oznacza, że nie musisz utrzymywać ciągłego działania komputera, aby odbierać usługi telefoniczne.

Biznesplany Vonage wahają się od 19,99 USD na użytkownika, miesięcznie, do 39,99 USD na użytkownika, miesięcznie, w zależności od wielkości.

Dolna linia Vonage jest kluczowym graczem, który zapewnia pierwszorzędną usługę połączeń i jest bardzo prosty w konfiguracji. W porównaniu ze standardowymi przewoźnikami jest stosunkowo niedrogi. Jednak kosztuje więcej niż niektórzy inni dostawcy VoIP i brakuje kilku możliwości, które obejmują inni dostawcy. Biorąc to pod uwagę, Vonage słynie z krystalicznie czystej jakości połączeń i naprawdę pomocnej usługi wsparcia. Zapewniają również ulepszoną obsługę 911 i mają dostępne bezpłatne numery.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Vonage, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Vonage

https://www.vonage.com

Vonage

Vonage(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Vonage. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama