Reklama

Slack Team Messenger Web Client

Slack(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Slack to internetowa platforma do komunikacji społecznościowej przeznaczona dla zespołów różnej wielkości, aby mogły efektywniej współpracować przy projektach. Użytkownicy mogą utworzyć zespół w Slack, a następnie zalogować się, aby prowadzić czaty grupowe lub prywatne, udostępniać dane i linki każdemu członkowi tego zespołu oraz wspólnie omawiać projekt. Cała komunikacja przechowywana w Slacku jest pogrupowana w różne kanały, a wszystko, co jest tworzone, można przeszukiwać.

Kanały Slack organizuje rozmowy zespołowe w otwarte kanały. Wspaniałą rzeczą w korzystaniu z kanałów jest to, że mogą z nich korzystać wszyscy; wszyscy użytkownicy mają przejrzysty obraz wszystkich jego aspektów.

Reklama

Prywatne kanały Jeśli masz poufne informacje do dyskusji, użytkownicy mogą tworzyć prywatne kanały i zapraszać tylko kilku członków zespołu. Kanały prywatne są ograniczone i nikt inny nie może zobaczyć ani dołączyć do kanału prywatnego.

Udostępnianie plików Naprawdę przydatną funkcją Slacka jest możliwość udostępniania plików. Możesz przeciągać i upuszczać pliki, dokumenty, pliki PDF, obrazy i filmy, aby udostępnić je każdemu i uzyskać natychmiastową informację zwrotną i dyskusję za pośrednictwem komentarzy. Możesz także oznaczyć gwiazdką do późniejszego wykorzystania, a wszystkie dane można całkowicie przeszukiwać. Slack obsługuje także usługi takie jak Dysk Google, Dropbox i Box. Wystarczy wkleić link do pliku, a ten dokument jest natychmiast zsynchronizowany i możliwy do wyszukiwania.

Szukaj Wszystkie dane w Slack są automatycznie indeksowane i archiwizowane, aby można je było przeszukiwać. Niezależnie od tego, czy są to wiadomości, powiadomienia czy pliki. Slack indeksuje zawartość każdego pliku, abyś mógł wyszukiwać dane przechowywane w plikach PDF, Word i innych dokumentach.

cennik Slack subskrybuje model wyceny Freemium z bezpłatną wersją próbną (karta kredytowa nie jest wymagana). Slack zapewnia także plany standardowe, plus i plany dla przedsiębiorstw. Plan standardowy obejmuje wszystko, co jest dostępne w abonamencie darmowym, a ponadto: przeszukiwalne archiwum z nieograniczoną liczbą wiadomości, nieograniczoną integracją usług, niestandardowe zasady przechowywania, dostęp dla gości, priorytetowe wsparcie, uwierzytelnianie Google (OAuth) / Google Apps for Domains - włączone, konfigurowalna usługa przetwarzania poczty e-mail, obowiązkowe uwierzytelnianie dwuskładnikowe, grupy użytkowników oraz wersja beta połączeń grupowych. Abonament standardowy kosztuje 6,67 USD za użytkownika miesięcznie. Plany Plus i Enterprise obejmują również te funkcje i kilka innych, kosztując odpowiednio 12,50 USD na użytkownika miesięcznie i 32 USD na użytkownika miesięcznie.

Dolna linia Slack to doskonała usługa, która pozwala zespołom komunikować się w czasie rzeczywistym. Oferuje wsparcie dla grup prywatnych i bezpośrednie wiadomości 1: 1. Z wyraźnym interfejsem internetowym oraz rodzimymi aplikacjami dla komputerów Mac, Windows, Linux, Android i iOS. Niezależnie od tego, z jakiego urządzenia lub platformy może korzystać członek zespołu, zawsze są w stanie dotrzymać kroku. Dzięki zaawansowanym funkcjom, w tym szyfrowanemu przesyłaniu wiadomości i ponad 100 integracji z otwartym interfejsem API, który pozwala budować więcej, nic dziwnego, że Slack jest bardzo cenionym rozwiązaniem komunikacyjnym.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Slack Team Messenger Web Client, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Slack

https://www.slack.com

Slack Team Messenger Web Client

Slack(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Slack Team Messenger Web Client. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama