Reklama

Castle Clash dla Android

3.4.31

IGG.COM(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Darmowa strategia walki online

Znany jako Castle Clash: Guild Royale na urządzeniach z Androidem, IGG.com zapewnia szybką, strategiczną akcję dla graczy mobilnych. Będziesz walczył u boku swoich kolegów z gildii, aby panować nad swoimi przeciwnikami online. Ponieważ możesz grać tylko online, bez dostępnego trybu offline, potrzebujesz stałego połączenia z Internetem.

Wojna online

Castle Clash: Guild Royale stawia ciebie i innych graczy przeciwko innym graczom online w szczegółowym, fantastycznym środowisku. Różne tryby są dostępne do przetestowania taktyk zespołowych, takich jak Dungeon i Raid. Spędzisz czas budując bazy, zatrudniając żołnierzy i chroniąc swoją bazę za wszelką cenę, jednocześnie anihilując wroga.

Wybierz swojego bohatera

Jeden z wyzwania, które napotkasz, obejmują wybór najlepszych bohaterów do różnych scenariuszy. Gracze mają preferencje najsilniejszych bohaterów w Castle Clash, sprowadzając się do umiejętności każdego z nich i tego, jak dobrze radzą sobie w różnych środowiskach. Na przykład Demon Stalker może być dobry w jednym obszarze w oparciu o wysokie HP i statystyki ataku, ale może nie radzić sobie dobrze w innym ze względu na niski zasięg ataku i brak umiejętności uników.

Reklama

Gracze wymyślili różne 10 najlepszych list dla różnych konfiguracji. Jeśli chodzi o ogólną rozgrywkę, gracze wskazują Dove Keeper, Walla Walla i Storm Eater jako najsilniejszych bohaterów Castle Clash: Guild Royale. Jeśli wybierasz się na mecz w lochach, możesz spróbować Walla Walla, Anubis lub Skull Night.

Jak ewoluować bohaterów w Castle Clash

Gracze często szukają najszybszego sposobu na awans w Castle Clash, który polega na ewolucji twoich bohaterów. Najlepszą strategią jest pokonanie przeciwników z wyższym doświadczeniem (EXP) niż ty, co pozwoli ci jednocześnie awansować wszystkich swoich bohaterów na polu bitwy. Jest to również łatwiejsze, jeśli zaatakujesz bazę, która ma wysoką rangę, ale broni jej niewielu żołnierzy.

Zabawne, konkurencyjne gry mobilne online

Castle Clash: Guild Royale ma tylko 38 MB do pobrania na Androida, ale rozmiar może wzrosnąć wraz z awansujesz i zdobywasz więcej zasobów. To świetna gra mobilna, która odwołuje się do idealnego ducha do gier kooperacyjnych i konkurencyjnych, pozwalając ci sprawdzić swoje umiejętności strategiczne przeciwko innym. Jeśli szukasz podobnych gier, możesz wypróbować Clash klanów, Clash Royale i Całkowity podbój.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Castle Clash, 3.4.31 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Japanese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, June 28th 2023
Autor
IGG.COM

https://www.igg.com/

Castle Clash dla Android

3.4.31

IGG.COM(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.4.31 Castle Clash. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama