Reklama

Hunter Assassin dla Android

1.983

Ruby Game Studio(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowa gra przygodowa online

Hunter Assassin to darmowa przygodowa gra akcji online, w którą można grać online. Opracowaną przez Ruby Game Studio grę możesz pobrać ze swojego sklepu z aplikacjami na urządzenia z systemem Android. Hunter Assassin to bardzo wciągająca gra, która wymaga cierpliwości i strategicznego myślenia. Jak Dołącz do Clash 3D, Bullet Echo i Hit Master 3D, Hunter Assassin wymaga użycia swoich umiejętności, aby pokonać wrogów. Musisz poruszać się po niebezpiecznej mapie przypominającej labirynt i czaić się w cieniu, aby podkraść się do wrogów i awansować, zabijając ich. Jesteś całkowicie sam, ale Twoi wrogowie czają się za rogiem, czekając na zasadzkę.  

Spraw, by zabójstwa były zabawne

Hunter Assassin to zabawna i ekscytująca gra z atrakcyjną mechaniką i ruchami, które są łatwe i proste do odebrania. Strażnicy patrolują pomieszczenia z szeroką wizją, a jeśli chcesz przeżyć, musisz za wszelką cenę omijać ten obszar. Jeśli strażnik cię zobaczy, zaczną do ciebie strzelać, a trafiony stracisz punkty życia. Kiedy umrzesz w grze, musisz rozpocząć poziom od nowa. 

Po zabiciu wrogów otrzymasz klejnoty do zebrania. Jednak, aby to zrobić, musisz być bardzo cichy i wykorzystywać otoczenie na swoją korzyść, kucając i chowając się w cieniu. Twoje otoczenie i mapa zmienią się po każdym ukończonym poziomie.  

Reklama

Jak działa Hunter Assassin

Interfejs gry pokaże Ci wszystkie informacje potrzebne do przeżycia. Będziesz mieć punkt początkowy na początku każdego poziomu i punkt końcowy, do którego musisz dotrzeć, aby przejść do następnego poziomu. Zobaczysz liczbę wrogów, których musisz pokonać w lewym górnym rogu ekranu. Im więcej wrogów pokonasz, tym więcej klejnotów zdobędziesz. Możesz użyć klejnotów, aby poprawić swoje umiejętności i zdobyć lepszych zabójców, którzy są szybsi i bardziej odporni. 

Zabij wrogów, zanim cię zabiją

Hunter Assassin to zabawna i wciągająca gra, która może zająć ci wiele godzin. Będziesz musiał wykorzystać swoje umiejętności szybkiego myślenia, aby poruszać się po grze. Zabij swoich wrogów, zanim strzelą do Ciebie i zabiją. 

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Hunter Assassin, 1.983 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Niemiecki,
  • Arabski,
  • Francuski,
  • Koreański,
  • Rosyjski,
  • Portugalski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Sunday, July 14th 2024
Autor
Ruby Game Studio

https://www.rubygamestudio.com/

Dostępne również na innych platformach

Hunter Assassin dla Android

1.983

Ruby Game Studio(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.983 Hunter Assassin. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama