Reklama

Knives Out-No rules just fight

1.325.530448

NetEase Games(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowa gra na arenie na Androida

NetEase Games jest twórcą darmowej interaktywnej gry Knives Out-No. Zasady po prostu walcz. Ta gra battle royale jest zgodna z Androidem 4.4 i nowszym oraz jest przeznaczona dla lat 16 i starszych ze względu na silną przemoc. 

Istnieje stu graczy naraz w jednej bitwie. Weź udział w tej futurystycznej grze z robotami, żywą muzyką i realistycznymi efektami dźwiękowymi. Współpracuj ze swoją pięcioosobową drużyną, aby przetrwać kolejną zaciekłą walkę z wrogami. Możesz też wypróbować Iron Man 3, który jest oparty na seria Iron Man autorstwa Marvela. 

Wskazówki dla początkujących

Podczas gry w Knives Out ważne jest, aby skoncentrować się i zachować czujność. Eksplorujesz rozległą otwartą arenę, zamieszkiwaną przez nawet setkę innych graczy. Uważaj, bo w każdej chwili możesz natknąć się na wroga. Chociaż ważne jest, aby znaleźć zapasy, nie zgub się w tej przestrzeni i nie daj się złapać nieprzygotowanym. 

Reklama

Niezwykle ważne jest opracowanie strategii i trzymanie się jej. W ramach swojej strategii na początku gry powinieneś znaleźć łupy, takie jak broń i przedmioty pierwszej pomocy. Inne niezbędne przedmioty, na które należy zwrócić uwagę, to hełm i kamizelka kuloodporna. Dodatkowo zbierz plecak na wszystkie znalezione łupy. 

Zbieranie przedmiotów jest tak proste, jak poruszanie się po nich, ale uważaj na zasadzkę, jeśli znajdziesz niezbędny przedmiot układanie na otwartej przestrzeni. Jeśli masz ten sprzęt, możesz ustawić pułapkę na następnego gracza, który spróbuje zebrać. 

Będziesz chciał zapoznać się z mapą. Chociaż wymaga to czasu i praktyki, da ci niezbędną wiedzę, aby wiedzieć, gdzie jesteś i gdzie mogą się ukrywać twoi wrogowie. 

Znalezienie broni

Pomimo nazwy, Noże nie są jedyną bronią, której możesz używać w grze. Pistolet da ci przewagę nad nożem i większą szansę na przeżycie. Aby znaleźć broń, poświęć trochę czasu na eksplorację dużych budynków i dwupiętrowych domów. Miej oko na ekwipunek broni znajdujący się na dole ekranu i załaduj ponownie, jeśli masz mało pocisków, lub wymień go, jeśli znajdziesz lepszą broń. 

Szybka akcja

Pobierz Knives Out, jeśli lubisz szybkie gry akcji. Ma futurystyczne postacie, żywą muzykę i realistyczne efekty dźwiękowe, które potęgują wrażenia. Poznaj mapę, znajdź łupy i bądź czujny na nagłe ataki, ponieważ Twoja gra może zakończyć się w ciągu zaledwie kilku sekund.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Knives Out-No rules just fight, 1.325.530448 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, June 7th 2024
Autor
NetEase Games

http://www.tomandjerrychaseasia.com

SHA-1:
2c54758a1f3438e40b0bcbb4d88ede9ff6c71f68
Filename:
com-netease-ko-206-67592477-26968eadffd2b9421156b405f182943b.apk

Knives Out-No rules just fight

1.325.530448

NetEase Games(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.325.530448 Knives Out-No rules just fight. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama