Reklama

Pocket Tanks dla Android

2.7.3c

BlitWise Productions, LLC(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Nowa generacja mobilnych gier czołgowych

Pocket Tanks to gra zręcznościowa, w której trzeba przebić się przez niekończącą się armię czołgów, które gwałtownie spadają z góry. Celem gry jest zniszczenie jak największej liczby czołgów, zanim w końcu osiągniesz końcowy poziom i stracisz wszystkie swoje postępy. Jest to zaktualizowana wersja klasycznej gry w czołgi, w którą gra się na komputerach o nazwie Paintball. Deweloper BlitWise Productions, LLC jest wymieniony jako wydawca wersji na Androida.

Pocket Tanks to wyjątkowe połączenie gry zręcznościowej, w pełni rozwiniętej gry MMORPG i gry PVP. W tej grze możesz wybierać między kilkoma różnymi klasami, w tym czołgiem ciężkim, czołgiem artyleryjskim, czołgiem rozpoznawczym i innymi. Każda klasa ma inną broń i umiejętności, których można użyć przeciwko innym czołgom. Gra jest wysoce oparta na umiejętnościach, a wszystkie działania odbywają się na mapie oznaczonej punktami, które należy zebrać, aby przejść do różnych bitew. Aby grać efektywnie, musisz budować swoje czołgi, zbierając wystarczającą liczbę garnków, które ostatecznie zostaną wyposażone w wystarczającą ilość amunicji, aby zniszczyć czołgi przeciwnika.

Jak wcześniej wspomniano, Pocket Tanks jest ulepszoną wersją swoich poprzedników, a mianowicie oryginalnej gry na Amigę o nazwie scorched tanks. Posiada bardziej realistyczną grafikę, ulepszoną fizykę oraz więcej umiejętności i broni niż jego poprzednicy. Warto również wspomnieć, że BlitWise Productions, LLC uzyskało wyłączne prawa do gry, więc można ją bezpłatnie pobrać z ich strony internetowej. Dodatkowo, wszystkie wersje Pocket Tanks zawierają te same kody i hacki w grze, które posiadają wersje mobilne, które zostały zaprojektowane przez uznanego programistę, Deana Sandovala Allena. Umożliwia to graczom skuteczne korzystanie z dostępnych w grze funkcji.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Pocket Tanks, 2.7.3c dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, June 24th 2023
Autor
BlitWise Productions, LLC

https://www.blitwise.com

Pocket Tanks dla Android

2.7.3c

BlitWise Productions, LLC(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.7.3c Pocket Tanks. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama