Reklama

X-plore File Manager dla Android

4.35.08

Lonelycatgames(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

X-PLORE pomaga zarządzać telefonem z Androidem

Co to jest X-Plore? X-PLORE to zaawansowana aplikacja na Androida, która pozwala użytkownikom wygodnie zarządzać wieloma folderami i plikami na tym samym smartfonie z Androidem. Umożliwia zarządzanie wszystkimi informacjami w pamięci zewnętrznej, pamięci wewnętrznej, tworzenie skrótów, przeglądanie i zarządzanie różnymi uprawnieniami i wiele więcej. Oprogramowanie zawiera wiele przydatnych funkcji, z których możesz w pełni korzystać, aby zapewnić optymalną wydajność urządzenia.

Jeśli zainstalowałeś już X-plore na swoim urządzeniu z Androidem, otrzymasz „menedżer aktywności”, który wyświetla listę najczęściej używanych aplikacji. Stuknij dowolną aplikację, aby ją otworzyć, lub po prostu naciśnij i przytrzymaj jej ikonę, aby wydobyć jej funkcje. Będziesz wtedy mógł zobaczyć przegląd różnych zadań, które Twoja aplikacja aktualnie wykonuje, takich jak: „niedopasowywanie danych”, „zapisywanie danych w X-Plore” i wiele innych. Możesz także wyświetlić różne opcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania dostępne w aplikacji, które pozwalają wybrać, czy chcesz wykonać kopię zapasową całej struktury folderów, tylko niektórych jej części, a nawet obu (jeśli masz zarówno pamięć wewnętrzną, jak i zewnętrzną). Oprócz tych funkcji, funkcja menedżera urządzeń Android tej genialnej aplikacji pozwala przełączać się między różnymi widokami różnych plików znajdujących się na urządzeniu z Androidem, umożliwiając przeglądanie folderów w ich najczęstszym stanie, takim jak: „bez tytułu” , „zakładki”, „tylko do odczytu” i tak dalej.

Oprócz tych niesamowitych funkcji, tym, co odróżnia tę aplikację od innych, są wysoce konfigurowalne przyciski i skróty klawiszowe. Możesz przypisać różne funkcje do określonej grupy przycisków i skrótów klawiszowych, które pozwolą Ci korzystać ze smartfona z Androidem dokładnie tak, jak chcesz. Na przykład jeden z wielu konfigurowalnych przycisków umożliwia uruchomienie klienta Google Android bezpośrednio z aplikacji. Ta funkcja umożliwia szybki dostęp do klienta Google Android, kiedy tylko chcesz. Podobnie, jeden z przydatnych skrótów klawiszowych pozwala jednym dotknięciem uruchomić cały ekosystem Google Android. Te dwa przykłady to tylko niektóre z przykładów, które umożliwiają pełne wykorzystanie urządzenia z Androidem z wygodą X-plore.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
X-plore File Manager, 4.35.08 dla Android
Wymagania:
  • Android 13.0
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, February 19th 2024
Autor
Lonelycatgames

http://www.lonelycatgames.com

X-plore File Manager dla Android

4.35.08

Lonelycatgames(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 4.35.08 X-plore File Manager. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama