Reklama

Adjust Laptop Brightness dla Windows

2

Rogosoft(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Dostosowanie jasności ekranu

RogosSoft opracował funkcję Dostosuj jasność laptopa (ALB). Działa z systemami Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7, 8 i 10. Pobierz i korzystaj z bezpłatnej wersji próbnej przez 15 dni.

ALB zapewnia kontrolę jasności do ekranu laptopa, notebooka, netbooka lub ultrabooka. Nie tylko nie męczy oczu, ale także wydłuża żywotność baterii i podświetlenia monitora. Możesz przyciemnić ekran lub go rozjaśnić. Jest łatwy dostęp z zasobnika systemowego. Możesz też spróbować DimScreen , aby zmienić jasność ekranu za pomocą kilku kliknięć.

Funkcje ALB

Dzięki ALB możesz dostosować jasność ekranu do wygodnego poziomu. Aktualne ustawienie jasności można łatwo wyświetlić w obszarze powiadomień na pasku zadań. Oprogramowanie wyłącza ekran, gdy nie jest potrzebne, i zmniejsza jasność, gdy system jest w stanie bezczynności.  Pozwala na zmianę oświetlenia od najniższego do najwyższego ustawienia. Możesz także użyć ALB do kalibrowania monitora podczas uruchamiania. Obsługuje wiele typów ekranów, takich jak LCD, LED i LED podświetlenie

Reklama

Aplikacja jest lekka i < strong>wykorzystuje niewiele zasobów. Suwak znika również, gdy nie jest używany przez kilka sekund.  

Ustawienia ALB

Oprogramowanie oferuje kilka ustawień dostosowywania, wybierając lub odznaczenie opcji. Dostępne opcje to: 

  • Kalibracja monitora podczas uruchamiania.
  • Pokaż suwak jasności w na środku ekranu.
  • Znikaj jasność suwak po dowolnej liczbie sekund.
  • Zredukuj poziom jasności do dowolnej liczby z listy rozwijanej po dowolnej liczbie minut bezczynności.
  • Wyłącz monitor po określonej liczbie sekund bezczynności.

Po dostosowaniu tych opcji, Kontrola jasności jest łatwa. Klikasz ikonę na pasku zadań i przeciągasz suwak w górę lub w dół, aby dostosować jasność. Możesz także wybrać minimalny lub maksymalny poziom jasności lub przywrócić domyślny. Inne opcje obejmują możliwość ukrycia suwaka, wyłączenia ekranu lub wyjścia z menu. 

Elastyczne ustawienia jasności

Dostosuj jasność laptopa to elastyczny adapter ekranu dla systemów operacyjnych Microsoft Windows. To sprytne narzędzie może kalibrować monitor podczas uruchamiania, przyciemniać go, jeśli system jest bezczynny, a nawet wyłączać go, gdy nie jest używany przez pewien czas. Niestety bezpłatny okres próbny trwa tylko piętnaście dni, ale będzie to wystarczająco dużo czasu, aby zdecydować się na przejście na płatną subskrypcję.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Adjust Laptop Brightness, 2 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista,
  • Windows 8,
  • Windows 7,
  • Windows 2003,
  • Windows XP
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Rogosoft

http://www.rogosoft.com

SHA-1:
adca4409552a7da63c9806bbe065a7f3b4cf9332
Filename:
AdjustLaptopBrightnessSetup.exe

Adjust Laptop Brightness dla PC

2

Rogosoft(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2 Adjust Laptop Brightness. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama