Reklama

Adobe Photoshop Elements dla Windows

2023

Adobe(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Twórz niesamowite efekty fotograficzne i wideo za pomocą Adobe Photoshop Elements

Adobe Photoshop Elements to w zasadzie bezpłatne oprogramowanie do edycji grafiki dla użytkowników o minimalnym poziomie umiejętności obsługi komputera. Zawiera większość funkcji profesjonalnej edycji, ale z mniej prostymi opcjami. Jest wygodniejszy w użyciu, łatwiejszy do nauczenia i udostępnia kilka narzędzi, które mogą być przydatne do retuszu zdjęć. Udostępnianie obrazów rodzinie i znajomym jest łatwe dzięki bezpłatnemu pobieraniu programu Adobe Photoshop Elements (zwanemu migawkami). W rzeczywistości jest to jedno z najpopularniejszych i najczęściej używanych programów do edycji obrazów.

Jedną z jego głównych zalet w porównaniu z innymi programami do edycji obrazów jest to, że oferuje narzędzia do automatycznej edycji obrazów. Zawiera również bibliotekę ponad 400 znaczków i ciekawe narzędzie o nazwie Maskowanie warstw, które pozwala łączyć obrazy w czasie rzeczywistym. Dla tych, którzy uwielbiają pracować z wieloma kolorami, Adobe Photoshop Elements ma narzędzia do wielu kolorów i wiele szablonów, których można użyć do tworzenia różnych efektów. Narzędzia te są szczególnie przydatne dla początkujących, ponieważ pozwalają organizować pracę w warstwach i oszczędzać czas, umożliwiając usuwanie niechcianych elementów. To oprogramowanie nie służy jednak tylko do retuszu zdjęć; jest również używany do projektowania graficznego i tworzenia stron internetowych, a zaawansowani programiści często używają go do tworzenia gier i animacji Flash.

Kolejną ekscytującą funkcją programu Adobe Photoshop Elements jest Creative Cloud. Dzięki Creative Cloud Twoja praca jest automatycznie przechowywana na serwerach Adobe, dzięki czemu masz do niej dostęp z dowolnego miejsca. Możesz edytować swoje projekty z dowolnego miejsca, ponieważ wszystko, co tworzysz w Elements, jest lokalne i dlatego nie jest zsynchronizowane z resztą komputera. Jeśli korzystasz z oprogramowania Adobe Photoshop Elements, powinieneś już znać standardowe narzędzia, takie jak Paint Shop Pro, panel historii i funkcję automatycznego ponownego kolorowania. Jednak to, co wyróżnia Adobe Photoshop Elements, to możliwość dostarczania rozszerzeń wtyczek, które mogą znacznie rozszerzyć jego funkcjonalność. Tutaj do gry wchodzą wtyczki, a instalując odpowiednie wtyczki, możesz przenieść swoją pracę na wyższy poziom.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Adobe Photoshop Elements, 2023 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 8
Język:
Polski
Dostępne języki:
 • Polski,
 • Angielski,
 • Niemiecki,
 • Hiszpański,
 • Francuski,
 • Włoski,
 • Japoński,
 • Holenderski,
 • Portugalski,
 • Rosyjski,
 • Szwedzki,
 • Turecki
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Monday, November 7th 2022
Autor
Adobe

http://www.adobe.com/

Dostępne również na innych platformach

Adobe Photoshop Elements dla PC

2023

Adobe(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2023 Adobe Photoshop Elements. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama