Reklama

Amarok

varies-with-device

The Amarok Development Squad(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Odtwarzacz muzyczny typu open source

Amarok to wieloplatformowy odtwarzacz muzyki stworzony przede wszystkim dla systemów Linux, choć jest również dostępny zarówno dla systemu macOS, jak i Windows. Amarok jest darmowy i open source i jest stale ulepszany przez społeczność programistów. Jako dedykowany odtwarzacz muzyki, funkcje Amaroka skupiają się na zapewnieniu użytkownikom bardziej wydajnego sposobu na cieszenie się muzyką i plikami audio.

Muzyka online i lokalna

Ponieważ większość ludzi słucha obecnie muzyki online, Amarok ułatwił łączenie się z różnymi usługami internetowymi dotyczącymi muzyki i dźwięku, aby umożliwić użytkownikom dostęp do dźwięku online bez konieczności pobierania plików do lokalnej pamięci. Niektóre usługi internetowe, które można połączyć z Amarokiem, to Jamendo, Last.fm, MP3Tunes, Magnatune i Ampache. Amarok może również łączyć się z usługami przesyłania podcastów i audiobooków, takimi jak OPML Podcast Director i Librivox. Oczywiście nie oznacza to, że lokalnie przechowywana muzyka nie jest obsługiwana. W rzeczywistości, po uruchomieniu Amaroka, natychmiast wykryje wszystkie dostępne ścieżki muzyczne w całym systemie i załaduje je do Amaroka w celu natychmiastowego słuchania.

Przydatne funkcje

Amarok jest wysoce konfigurowalny. Ponieważ jest to oprogramowanie typu open source, istnieje duża społeczność programistów, która oferuje bezpłatne skrypty w celu ulepszenia Amaroka. Dzięki Amarok użytkownicy mogą również dodawać zakładki do niektórych części utworu i zarządzać kolekcjami muzyki za pomocą potężnych narzędzi do organizacji.

Reklama

Wykonuje swoją pracę

Jeśli masz dużo muzyki na swoim urządzeniu lub chcesz, aby jedna aplikacja miała dostęp do całej muzyki, Amarok jest dobrym wyborem. Nie jest tak wszechstronny jak odtwarzacz multimedialny taki jak VLC, ale z pewnością wykona zadanie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Amarok, varies-with-device dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 7,
  • Windows 10
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
The Amarok Development Squad

http://amarok.kde.org/

SHA-1:
8793bdec09df896aa4c1038d2d17fa46a8749f7b

Amarok

varies-with-device

The Amarok Development Squad(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji varies-with-device Amarok. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama