Reklama

Auslogics Registry Defrag dla Windows

13.2.0.0

auslogics-labs-pty-ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika5

Reklama

Z biegiem czasu rejestr systemu Windows ulega defragmentacji, szczególnie podczas dodawania i usuwania wpisów rejestru. Auslogics Registry Defrag to bezpłatne, łatwe w użyciu narzędzie, które defragmentuje rejestr systemu Windows i potrafi odzyskać trochę miejsca na dysku twardym. To z kolei przyspieszy dostęp do rejestru poprzez jego kompaktowanie, a tym samym przyspieszy twój komputer.

Interfejs aplikacji jest prosty i prosty. Wystarczy wyświetlić statystyki dotyczące fragmentacji rejestru systemu Windows, przeskanować szczegóły, a następnie wykonać zadanie defragmentacji.

Auslogics Registry Defrag domyślnie ustawia punkt automatycznego przywracania przed defragmentacją. Dzieje się tak na wypadek, gdyby coś poszło nie tak i musisz przywrócić poprzednie ustawienia.

Reklama

Podczas skanowania można wyświetlić wizualną reprezentację bieżącego stanu rejestru i wszelkich możliwych optymalizacji.

Auslogics Registry Defrag to przydatne narzędzie, które może pomóc przyspieszyć system. Zużywa niewiele zasobów systemowych i może być obsługiwany przez użytkowników na wszystkich poziomach wiedzy.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Auslogics Registry Defrag, 13.2.0.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 7
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • French
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, February 1st 2019
Autor
auslogics-labs-pty-ltd

https://www.auslogics.com/

Auslogics Registry Defrag dla PC

13.2.0.0

auslogics-labs-pty-ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika5

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 13.2.0.0 Auslogics Registry Defrag. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama