Reklama

AutoRuns dla Windows

14.07

Windows Sysinternals(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Autoruns to aplikacja, która pokazuje, jakie aplikacje są skonfigurowane do uruchamiania podczas uruchamiania systemu lub logowania. Pokazuje również wpisy w kolejności, w jakiej system Windows je przetwarza. Te aplikacje obejmują te znajdujące się w folderze Autostart, Run, RunOnce i inne klucze rejestru.

Autouruchamianie można skonfigurować tak, aby wyświetlało inne lokalizacje, w tym rozszerzenia powłoki Eksploratora, paski narzędzi, obiekty pomocnicze przeglądarki, powiadomienia Winlogon, usługi automatycznego uruchamiania i wiele więcej. Autoruns wykracza daleko poza narzędzie MSConfig, które jest dołączone do systemu operacyjnego Windows.

Opcja Autoruns „Ukryj podpisane wpisy Microsoft” pomaga powiększyć automatycznie uruchamiane obrazy innych firm, które zostały dodane do systemu. Obsługuje także przeglądanie automatycznie uruchamianych obrazów skonfigurowanych dla innych kont skonfigurowanych w systemie. W pakiecie do pobrania znajduje się również odpowiednik wiersza polecenia, który można wyprowadzać w formacie CSV, Autorunsc.

Reklama

Ten plik do pobrania obejmuje wersje exe i wersje Autoruns wiersza polecenia.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
AutoRuns, 14.07 dla Windows
Wymagania:
  • Windows Vista,
  • Windows XP,
  • Windows 7,
  • Windows 8
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Wednesday, June 12th 2019
Autor
Windows Sysinternals

http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/default.aspx

SHA-1:
81c7ebb78aaec29ea32be0c633371fc4aa8140e2
Filename:
Autoruns.zip

AutoRuns dla PC

14.07

Windows Sysinternals(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 14.07 AutoRuns. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama