AVG PC TuneUp na Windows
- Przez avg
- Wersja testowa
- 21.3.3208.0
Specyfikacja techniczna
- Tytuł
- AVG PC TuneUp 21.3.3208.0 dla Windows
- Wymagania
- Windows Vista
- Windows 8
- Windows 7
- Windows 8.1
- Windows XP
- Język
- Polski
- Dostępne języki
- Czeski
- Duński
- Niemiecki
- Angielski
- Hiszpański
- Fiński
- Francuski
- Włoski
- Japoński
- Koreański
- Holenderski
- Polski
- Portugalski
- Rosyjski
- Szwedzki
- Turecki
- Chiński
- Licencja
- Wersja testowa
- Ostatnia aktualizacja
- Autor
- avg
- SHA-1
a5b73d0423a49d8b1d62c9774503ec85db2571f0
- Nazwa pliku
- avg_tuneup_online_setup.exe
Program dostępny w innych językach
AVG PC TuneUp na Windows
- Przez avg
- Wersja testowa
- 21.3.3208.0
Lista zmian
Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 21.3.3208.0 AVG PC TuneUp. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.
Czy możesz pomóc
Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz do Strona kontaktowa i daj nam znać.
Przeglądaj aplikacje
Powiązane oprogramowanie

AVG PC TuneUp
Optymalizuj swój komputer za pomocą AVG PC TuneUp

AVG Ultimate for PC Windows
AVG Ultimate to najwyższej jakości kompleksowe oprogramowanie antywirusowe i dostrajanie systemu na komputer z systemem Windows. Obejmuje AVG Internet Security i AVG TuneUp, aby zapewnić wielokrotnie nagradzane bezpieczeństwo i wydajność dla wszystkich Twoich urządzeń. Dzięki AVG Ultimate możesz się zrelaksować, wiedząc, że masz doskonałą ochronę i wydajność dla siebie i swojej rodziny. Działa na wszystkich urządzeniach z systemem Windows, Mac i Android, aby zapewnić Ci ochronę, gdziekolwiek jesteś. Dzięki automatycznej konserwacji i wbudowanemu aktualizatorowi oprogramowania zawsze będziesz chroniony przed najnowszymi zagrożeniami. Kluczowe funkcje obejmują: Ochrona antywirusowa i ransomware. Ochrona płatności online. Dane bezpieczne. Ochrona kamery internetowej. Aktualizacja oprogramowania. Automatyczna konserwacja. Optymalizator uruchamiania systemu. Przeciw kradzieży. Czyszczenie przeglądarki i dysku. Ochrona poczty e-mail. Inteligentny środek do czyszczenia zdjęć. Profile baterii. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. AVG Ultimate jest wyposażony w funkcje zapewniające bezpieczeństwo w trybie online, z wykrywaniem i usuwaniem zagrożeń w czasie rzeczywistym. Dzięki zabezpieczeniom przed kradzieżą, blokadą aplikacji i urządzeń oraz funkcjom ochrony hakerów jesteś w bezpiecznych rękach. AVG Ultimate nie pozwala nikomu na Ciebie zaczepiać i trzyma hakerów na dystans. TuneUp AVG Ultimate zapewnia Twojemu komputerowi więcej mocy, niż się spodziewałeś. Zawiera szereg funkcji przyspieszających komputer, w tym dezinstalatora oprogramowania oraz możliwość naprawy i konserwacji komputera za pomocą jednego kliknięcia. Pożegnaj się z przypadkowymi błędami, awariami i zawiesza się. Ogólnie rzecz biorąc, AVG Ultimate zapewnia najwyższy poziom ochrony i dostrajania systemu na komputerze z systemem Windows. Zapewni ci spokój, wiedząc, że wszystkie twoje urządzenia są chronione przed najnowszymi zagrożeniami, i może zoptymalizować komputer, aby działał jak najlepiej. Ciesz się bezpłatną 30-dniową wersją próbną AVG Secure VPN zapewniającą całkowitą prywatność online podczas pobierania AVG Internet Security.

AVG AntiVirus Free
AVG AntiVirus FREE to nowy produkt AVG zapewniający bezpieczeństwo w Internecie. Jest potężny, bogaty w funkcje i ma nowo zaprojektowany, świeżo wyglądający interfejs. AVG AntiVirus FREE to kolejny potężny program antywirusowy. Ten niezbędny pakiet zabezpieczeń chroni komputer przed wirusami, robakami, trojanami, rootkitami i innym oprogramowaniem szpiegującym podczas przeglądania Internetu lub sprawdzania poczty e-mail. AVG AntiVirus FREE jest przeznaczony dla tych, którzy chcą najlepszego bezpieczeństwa, bez kłopotów i komplikacji wynikających z bardziej zaawansowanych narzędzi dostępnych na rynku. AVG AntiVirus FREE jest w stanie blokować zainfekowane łącza podczas przeglądania, sprawdzać pliki przed ich pobraniem oraz pomagać chronić twoje dane osobowe online i na komputerze dzięki solidnemu zestawowi funkcji prywatności. Kluczowe funkcje obejmują: Ochrona komputera: ochrona w czasie rzeczywistym pomaga chronić komputer przed złośliwym oprogramowaniem, w tym wirusami, oprogramowaniem szpiegującym, oprogramowaniem ransomware, rootkitami i trojanami. Wykorzystuje zaawansowane AI i narzędzia analizy w czasie rzeczywistym, aby powstrzymać zagrożenia przed dotarciem do Ciebie. Ochrona sieci i poczty e-mail: blokuj wszelkie niebezpieczne linki, pliki do pobrania i załączniki wiadomości e-mail. AVG AntiVirus FREE ma świeży, czysty design z intuicyjną obsługą. Nie ma jednak solidnej zapory ogniowej, ponieważ jest ona zawarta w bardziej zaawansowanym pakiecie AVG Internet Security – Unlimited. Wielką zaletą AVG AntiVirus FREE jest to, że za każdym razem, gdy pakiet napotyka nieznane zagrożenie, AVG szybko je analizuje, tworzy lekarstwo, a następnie przekazuje je milionom użytkowników, dzięki czemu wszyscy są lepiej chronieni. Wszystkie aktualizacje zabezpieczeń są automatycznie przesyłane do Ciebie wraz z wszelkimi nowymi funkcjami, aby zawsze być na bieżąco. Ogólnie rzecz biorąc, program AVG AntiVirus FREE ma niewielki wpływ na zasoby systemowe, ma intuicyjny charakter i jest łatwy w użyciu dzięki uproszczonej konstrukcji. W połączeniu z bezpłatną obsługą online i niezawodną metodą wykrywania zagrożeń w chmurze program AVG AntiVirus FREE jest dobrym pakietem zabezpieczeń ogólnych zainstalowanym w systemie. Jeśli szukasz prostego programu antywirusowego, który ma potężne możliwości i nie spowolni twojego systemu, nie możesz się pomylić z AVG AntiVirus FREE. Dlaczego nie wypróbować jeszcze jednego oprogramowania AVG do ochrony przed złośliwym oprogramowaniem i wirusami dla systemu Windows? AVG Antyspyware AVG Internet Security 2019 AVG PC Tuneup AVG Secure VPN

Advanced SystemCare
Optymalizacja komputera na wyciągnięcie ręki

CCleaner Free
Czyszczenie i optymalizacja uproszczone

DAEMON Tools Lite
Kreator obrazu ISO i nagrywarka

2007 Microsoft Office Add-in: Microsoft Save as PDF or XPS
Dodatek Microsoft Office 2007: Zapisz jako PDF lub XPS pozwala eksportować i zapisywać w formatach PDF i XPS w ośmiu programach Microsoft Office 2007. Narzędzie pozwala również na wysyłanie jako załącznik wiadomości e-mail w formacie PDF i XPS w podzbiorze tych programów (niektóre funkcje różnią się w zależności od programu). Ten plik do pobrania działa z następującymi programami pakietu Office: Microsoft Office Access 2007. Microsoft Office Excel 2007. Microsoft Office InfoPath 2007. Microsoft Office OneNote 2007. Microsoft Office PowerPoint 2007. Microsoft Office Publisher 2007. Microsoft Office Visio 2007. Microsoft Office Word 2007. Ten dodatek Microsoft Save jako PDF lub XPS do programów pakietu Microsoft Office 2007 stanowi uzupełnienie i podlega warunkom licencji na oprogramowanie systemowe Microsoft Office 2007. Wymagania systemowe: Obsługiwane systemy operacyjne; Windows Server 2003, Windows Vista, Windows XP z dodatkiem Service Pack 2.

WinRAR 32-bit
WinRAR to narzędzie do archiwizacji, które całkowicie obsługuje archiwa RAR i ZIP i jest w stanie rozpakować archiwa CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, Z. Konsekwentnie tworzy mniejsze archiwa niż konkurencja, oszczędzając miejsce na dysku i koszty transmisji. WinRAR oferuje graficzny interaktywny interfejs wykorzystujący mysz i menu, a także interfejs wiersza poleceń. WinRAR jest łatwiejszy w użyciu niż wiele innych archiwizatorów, dzięki specjalnemu trybowi „Wizard”, który umożliwia natychmiastowy dostęp do podstawowych funkcji archiwizacji poprzez prostą procedurę pytań i odpowiedzi. WinRAR oferuje korzyść przemysłowego szyfrowania archiwów za pomocą AES (Advanced Encryption Standard) z kluczem 128 bitów. Obsługuje pliki i archiwa o wielkości do 8 589 miliardów gigabajtów. Oferuje także możliwość tworzenia samorozpakowujących się i wielowarstwowych archiwów. Dzięki rekordom odzyskiwania i woluminom odzyskiwania możesz rekonstruować nawet fizycznie uszkodzone archiwa.

TeamViewer
Aplikacja do zdalnego pulpitu

GeoGebra
GeoGebra to bezpłatne narzędzie do dynamicznej matematyki dla wszystkich poziomów zaawansowanej edukacji. Aplikacja łączy geometrię, algebrę, arkusze kalkulacyjne, wykresy, statystyki i rachunek różniczkowy i pakietowy w jeden łatwy w użyciu pakiet. Użytkownicy mogą używać GeoGebra jako samodzielnego produktu lub mogą również korzystać z innych funkcji, w tym interaktywnych zasobów do nauki, nauczania i oceny dostępnych online. GeoGebra jest naprawdę dla ekspertów matematyki i jest złożoną aplikacją przeznaczoną dla użytkowników, którzy czują się komfortowo z trudną matematyką, ale ma przewagę nad innymi aplikacjami, ponieważ GeoGebra zapewnia wiele reprezentacji obiektów, które wszystkie są dynamicznie połączone. Zasadniczo chodzi o połączenie reprezentacji geometrycznych, algebraicznych i numerycznych w interaktywny sposób. Można to osiągnąć za pomocą punktów, wektorów, linii i przekrojów stożkowych. GeoGebra umożliwia bezpośrednie wprowadzanie równań i współrzędnych oraz manipulowanie nimi, umożliwiając w ten sposób wykreślanie funkcji; praca z suwakami w celu zbadania parametrów; znaleźć symboliczne pochodne; i używaj poleceń takich jak root lub sekwencja. Kluczowe funkcje obejmują: Darmowe oprogramowanie do nauki, nauczania i oceny. W pełni interaktywny, łatwy w obsłudze interfejs z wieloma zaawansowanymi funkcjami. Dostęp do stale rosnącej puli zasobów. Świetny sposób, aby naprawdę zobaczyć matematykę i naukę. Dostępne w wielu językach. Możliwość dostosowania do dowolnego programu nauczania lub projektu. Używany przez miliony ludzi na całym świecie. Ogólnie rzecz biorąc, GeoGebra jest doskonałym narzędziem obejmującym wiele dziedzin matematyki. Zapewnia wiele reprezentacji dynamicznie połączonych obiektów, które obejmują arytmetykę, geometrię, algebrę i rachunek różniczkowy, a także istnieje ogromna społeczność zasobów online, która pomaga użytkownikom. GeoGebra to dynamiczna aplikacja matematyczna, która otrzymała wiele nagród za oprogramowanie edukacyjne i wspiera edukację STEM oraz innowacje w nauczaniu i uczeniu się na całym świecie.

Rufus
Rufus to małe narzędzie, które może formatować i tworzyć rozruchowe dyski flash USB, takie jak klucze USB lub pendrive oraz karty pamięci. Rufus jest przydatny w następujących scenariuszach: Jeśli musisz utworzyć nośnik instalacyjny USB z rozruchowych plików ISO dla systemów Windows, Linux i UEFI. Jeśli musisz pracować w systemie bez zainstalowanego systemu operacyjnego. Jeśli potrzebujesz flashować BIOS lub inne oprogramowanie z DOS-a. Jeśli chcesz uruchomić narzędzie niskiego poziomu. Rufus może współpracować z następującymi * ISO: Arch Linux, Archbang, BartPE / pebuilder, CentOS, Damn Small Linux, Fedora, FreeDOS, Gentoo, gNewSense, Hiren's Boot CD, LiveXP, Knoppix, Kubuntu, Linux Mint, NT Registry Registry Editor, OpenSUSE, Parted Magic, Slackware, Tails, Trinity Rescue Kit, Ubuntu, Ultimate Boot CD, Windows XP (SP2 lub nowszy), Windows Server 2003 R2, Windows Vista, Windows 7, Windows 8. * Ta lista nie jest wyczerpująca. Obsługiwane języki to: Bahasa Indonesia, Bahasa Malaysia, Ceština, Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Hrvatski, Italiano, Latviešu, Lietuviu, Magyar, Nederlands, Norsk, Polski, Português, Português do Brasil, Româna, Slovensky, Slovenšcina, Srpski, Suomi, Svenska i Türkçe.

AnyDesk
AnyDesk to popularna aplikacja Pulpit zdalny, która wykorzystuje nowy kodek wideo, który został specjalnie zaprojektowany dla świeżo wyglądających graficznych interfejsów użytkownika. Oprogramowanie AnyDesk jest wszechstronne, bezpieczne i lekkie. Oprogramowanie wykorzystuje szyfrowanie TLS1.2, a oba końce połączenia są weryfikowane kryptograficznie. AnyDesk jest bardzo lekki i jest wciśnięty w plik 1 MB i nie wymaga żadnych uprawnień administracyjnych ani instalacji. Interfejs użytkownika AnyDesk jest naprawdę prosty i łatwy w nawigacji. Dzięki AnyDesk możesz korzystać z komputera osobistego z dowolnego miejsca. Spersonalizowany AnyDesk-ID jest kluczem do pulpitu, wraz ze wszystkimi aplikacjami, dokumentami i zdjęciami. Co najważniejsze, Twoje dane pozostają tam, gdzie są, na twardym dysku i nigdzie indziej.
Ostatnia aktualizacja

CCleaner Free
Czyszczenie i optymalizacja uproszczone

Huawei HiSuite
Darmowy menedżer urządzeń od Huawei

Supermium
Supermium: Lekki przeglądarka dla starszych systemów Windows
WIC Reset Utility
Narzędzie do resetowania licznika marnotrawstwa tuszu
DeepCool
Zaawansowane sterowanie z DeepCool

BitRecover Lock PDF Wizard
Zabezpiecz swoje pliki PDF z Lock PDF Wizard

SysInfo Pegasus Mail Converter Tool
Wszechstronne narzędzie do konwersji wiadomości

Vimo 3
Vimo 3: Optymalizacja i personalizacja klawiatury

Aryson Google Workspace Backup Tool
Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych Google Workspace

BitRecover MHT Viewer
Przegląd BitRecover MHT Viewer: Narzędzie do przeglądania MHT

SysInfo Image Repair Tool Free
Narzędzie do naprawy obrazów SysInfo

Aryson MySQL Database Repair Tool
Skuteczne narzędzie do naprawy baz danych MySQL
Najnowsza wersja
AVG PC TuneUp 24.4.7245.0
Starsze wersje
AVG PC TuneUp 22.2.4303.4762
AVG PC TuneUp 20.1.2064.0
AVG PC TuneUp 19.1.1209.0
AVG PC TuneUp 16.72.2.55508
AVG PC TuneUp 13.0.3020.7
AVG PC TuneUp 8.0.3100
AVG PC TuneUp 12.0.3500.14
AVG PC TuneUp tuneup-utilities-2012-12.0.3600
AVG PC TuneUp 12.0.2150.35
Popularne w Ulepszanie systemu i Narzędzia

CCleaner Free

DAEMON Tools Lite

Realtek RTL8187B Wireless 802.11b/g 54Mbps USB 2.0 Network Adapter

WinRAR 32-bit

VMware Workstation Player

Huawei HiSuite

Unlocker

Android SDK Platform-Tools ADB

Pro PC Cleaner

Driver Booster Free