Reklama

FreeUndelete dla Windows

2.1.36867.1

Officerecovery(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Najlepsza alternatywa dla przywrócenia usuniętych danych z komputera

Freeundelete to kopia zapasowa online dla systemu operacyjnego Windows, która automatycznie uruchamia ponownie komputer po każdej awarii lub uszkodzeniu dysku twardego lub pióra USB. Pozwala przywrócić dane z dowolnego punktu w czasie i bez zakłócania pracy systemu. Jest to mały darmowy program, który jest bardzo skuteczny w odzyskiwaniu danych. Został opracowany przez grupę inżynierów oprogramowania w Kanadzie i jest używany jako część pakietu Microsoft Office - MS Office.

Należy najpierw zainstalować Freeundelete na komputerze przed edycją rejestru. Możesz to zrobić, klikając link „pobieranie plików” na stronie pobierania Freeundelete i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Po zakończeniu pobierania zainstaluj go na komputerze, klikając przycisk „Start” w opcji „Uruchom”.

Po zainstalowaniu Freeundelete wykryje wszystkie uszkodzone pliki, a następnie przeskanuje system w poszukiwaniu wymaganego oprogramowania do odzyskiwania danych. Możesz wybrać zeskanowany plik lub po prostu przeglądać katalog, aby zlokalizować plik, który chcesz przywrócić. Jeśli szukasz usuniętych danych, wszystko, co musisz zrobić, to wybrać plik, który chcesz odzyskać, z dostępnego menu. Następnie możesz pobrać i zainstalować oprogramowanie do odzyskiwania danych, które jest preinstalowane na komputerze, lub możesz uruchomić program z wiersza poleceń. Po zakończeniu instalacji i uruchomienia programu możesz przeskanować system w poszukiwaniu wszystkich uszkodzonych i uszkodzonych plików. Gdy to zrobisz, możesz użyć Freeundelete, aby przeskanować wszystkie uszkodzone i uszkodzone pliki i odzyskać je automatycznie bez żadnych kłopotów.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
FreeUndelete, 2.1.36867.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Officerecovery

http://www.officerecovery.com

SHA-1:
949851f509d87f1ff63107ad8d1260802e426740
Filename:
fru-2.1.36867.1-setup.zip

FreeUndelete dla PC

2.1.36867.1

Officerecovery(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.1.36867.1 FreeUndelete. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama