Reklama

Banshee

2.4

Banshee(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Odtwarzacz multimedialny typu open source

Banshee to darmowy odtwarzacz multimedialny o otwartym kodzie źródłowym opracowany przez Novell Inc. Początkowo nosił nazwę Sonance, dopóki nie został oficjalnie przemianowany w 2005 roku. Banshee był domyślnym odtwarzaczem muzyki Ubuntu i Linux Mint. Jest w stanie grać zarówno ze źródeł online, jak i lokalnych.

Reklama

Stabilne wydania

Ponieważ Banshee zostało pierwotnie opracowane dla systemu Linux, jest to jedyna platforma, która otrzymała stabilną wersję. Wersje dla komputerów Mac i Windows są w fazie beta i alfa. odpowiednio. To powiedziawszy, nawet wersja alfa dla platformy Windows jest nadal użyteczna i dobrze zaprojektowana.

Berło

Interfejs Banshee jest bardzo elegancki i nowoczesny. Posiada popularny układ odtwarzaczy multimedialnych, który składa się z panelu bocznego, na którym użytkownicy mogą łatwo uzyskać dostęp do wszystkich swoich plików multimedialnych. W górnej części okna użytkownicy znajdą pasek kontrolny. Niestety, ponieważ Banshee dla Windows jest wciąż w fazie alfa, elementy sterujące są bardzo szczątkowe. Ma tylko przyciski odtwarzania / pauzy i następnego / podglądu.

Dodawanie plików multimedialnych

Jednym z największych problemów, jakie można napotkać w Banshee, jest trudność dodawania plików multimedialnych do kolejki. Użytkownicy nie mogą po prostu przeciągać i upuszczać plików do interfejsu, aby dodać je do kolejki. Zamiast tego muszą ręcznie szukać folderów za pomocą polecenia Import Banshee.

Świetne z mediami online

Pliki multimedialne online to miejsce, w którym Banshee naprawdę się wyróżnia. Praca z nim może być trudna, jeśli chodzi o lokalne pliki multimedialne, ale dodawanie plików online, takich jak audiobooki z Livribox, działa jak urok. Banshee może nie być tak zaawansowany jak inni gracze, ale nadal ma pewne zastosowanie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Banshee, 2.4 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP,
  • Windows 7,
  • Windows 8,
  • Windows Vista
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Banshee

http://banshee.fm/download/

SHA-1:
1624fb8cccfedf802051a02cdbd1998813de7bbf

Banshee

2.4

Banshee(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.4 Banshee. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama