Reklama

Blisk dla Windows

2.0.136.192

Blisk(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Blisk (bezpłatny okres próbny)

Programiści, którzy chcą przetestować swoje witryny przed uruchomieniem, doskonale wykorzystają Blisk. Jest to przeglądarka, która emuluje twoją stronę i zawarte w niej funkcje. Aplikacja wyświetli Twoją witrynę w różnych aspektach i proporcjach. Jest to przydatne, gdy chcesz zobaczyć, jak wszystko wygląda na urządzeniach mobilnych.

Debuguj swoje projekty internetowe

Blisk odświeża twoją stronę za każdym razem, gdy dokonasz aktualizacji kodów źródłowych. Ta funkcja pozwala od razu zobaczyć zmiany bez zamykania i ponownego ładowania. Innym powodem, dla którego jest przydatny, jest to, że możesz szybko wykryć wszelkie błędy w kodzie.

Nawet jeśli przeoczysz błąd, przeglądarka go złapie. Istnieje również narzędzie do zgłaszania błędów, które wykrywa niespójność w liniach kodu. Ponadto funkcja debugowania zapewnia, że nowe błędy nie będą się powtarzać. Pamiętaj, że debugowanie mówi tylko, co jest nie tak. Nadal musisz przepisać kod.

Reklama

Crossplatforming

Blisk działa na wielu różnych urządzeniach. Możesz zapisać swoją pracę na komputerze i kontynuować na urządzeniu mobilnym. Gdy nie budujesz strony internetowej, możesz użyć jej jako przeglądarki. Włączając tryb programisty, możesz zobaczyć kod źródłowy, z którego korzystają Twoje ulubione witryny.

Zgodność

Blisk ma wiele zaawansowanych funkcji, które mogą nie być znane osobom, które nie znają się na projektowaniu stron internetowych. Możesz spędzać dużo czasu na oglądaniu samouczków zamiast tworzenia witryn. Jeśli pracujesz nad pierwszym projektem, wypróbuj bezpłatną wersję, zanim przejdziesz do premium.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Blisk, 2.0.136.192 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 10,
  • Windows 8,
  • Windows 7
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Blisk

https://blisk.io/

SHA-1:
99cea6b60aba00fcdbf6a255809667d4a7c7231b

Blisk dla PC

2.0.136.192

Blisk(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.0.136.192 Blisk. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama