Reklama

Blisk

2.0.136.192

Blisk(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Blisk (do wypróbowania za darmo)

Przeglądarka internetowa Blisk nie jest zwykłą przeglądarką. Został zbudowany dla projektantów stron internetowych, aby ułatwić tworzenie stron internetowych. Jest to możliwe, pokazując, jak zmienia się strona internetowa, na podstawie zmian wprowadzanych w kodzie.

Użyteczne narzędzia

Przeglądarka jest wyjątkowa, ponieważ zapewnia niemal natychmiastowe odświeżanie wszystkiego, co kodujesz, więc nie musisz przechodzić między edycją a widokiem w czasie rzeczywistym. Oprogramowanie zapewni również natychmiastowy raport, jeśli w systemie zostanie wykryty błąd.

Dzięki temu intuicyjnemu programowi tworzenie strony o doskonałej jakości jest łatwe. Ponadto Blisk może zapewnić widok urządzenia mobilnego, dzięki czemu można lepiej zoptymalizować stronę internetową dla urządzeń przenośnych.

Reklama

Potencjalne problemy

Program ma kilka problemów. Mimo że w systemie nie ma żadnych błędów, czasami działa powoli. Jest to także drogi program i chociaż działa na różnych urządzeniach, nie jest kompatybilny z innymi przeglądarkami.

Oszczędza czas i pieniądze

Zdecydowanie zalecamy Blisk wszystkim programistom. Warto poświęcić czas i energię, które mogą cię uratować. Problemy z tym związane nie powstrzymują aplikacji przed jej przeznaczeniem.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Blisk, 2.0.136.192 dla Mac
Wymagania:
  • Mac OS X
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Blisk

https://blisk.io/

SHA-1:
5f142d14c265ff36f8252deba182f0964a8b68cf

Blisk

2.0.136.192

Blisk(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.0.136.192 Blisk. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama