Reklama

Call of Duty 4: Modern Warfare

1.0

Activision(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Reklama

Arcydzieło FPS

Nie można zaprzeczyć, że seria Call of Duty należy do najlepszych gier strzelanek FPS. W tym wpisie do niezwykle popularnej serii fani Call of Duty są zaczerpnięci z ponurej historii II wojny światowej i znajdują się w środku niespokojnego klimatu politycznego współczesnych czasów. Jako kluczowy i komercyjny sukces Call of Duty 4: Modern Warfare oferuje zarówno bogatą kampanię dla jednego gracza, jak i niesamowite wrażenia z gry wieloosobowej.

Rozgrywka

Fani wcześniejszych gier Call of Duty nie będą mieli problemów z tą grą, ponieważ mechanika jest bardzo podobna. Aby przejść przez poziomy, gracze musieliby zrównoważyć kombinację prędkości i skradania się. Korzystanie z osłony i kucania jest niezbędne, aby przejść przez poziomy bez szwanku. Istnieją jednak także nowe funkcje, które są dostępne w Modern Warfare. Oczywiście współczesne projekty broni i odzieży nie budzą wątpliwości. Wprowadzono również nową funkcję dla wielu graczy, znaną jako Killstreak. Pomyślne zabicie kolejnych wrogów bez śmierci spowoduje aktywację profitów zabójstw, których można użyć do wezwania pomocy lub przeprowadzenia potężnych ataków. To powiedziawszy, jako całość, Call of Duty 4: Modern Warfare oferuje znaną mechanikę rozgrywki, szczególnie dla pierwszoosobowych strzelanek afficianoados.

Kampania dla jednego gracza

W Call of Duty 4: Modern Warfare śledzisz nieliniową historię, w której możesz grać jako różne postacie w określonych momentach kampanii. Historia opowiada przede wszystkim o nowym rekruta brytyjskiego SAS, Johna „Soap” MacTavisha, gdy uwikłany jest on w konflikt na Bliskim Wschodzie z udziałem rosyjskiej wojny domowej. Gracze dostają kilka poziomów, na których mogą grać w retrospekcje, jako kapitan John Price i jako sierżant USMC 1st Force Recon, Paul Jackson.

Reklama

Sama historia może być czasami nieco zawiła, ponieważ śledzisz skomplikowane machinacje polityczne w całej narracji. To powiedziawszy, granie nie jest skomplikowane, ponieważ każdy akt jest podzielony na określone misje i cele. Po zakończeniu głównej kampanii można odblokować bonusową misję epilogu.

Gry wieloosobowe

W Call of Duty: Modern Warfare dostępne są różne tryby dla wielu graczy, każdy różniący się warunkami zwycięstwa i celami. Zazwyczaj zwycięstwo osiąga się jako pierwszy, który osiąga określony cel, ale można go również osiągnąć, będąc ostatnim stojącym człowiekiem. Zabijanie wrogów w trybie wieloosobowym zapewni graczom punkty doświadczenia, aby zwiększyć ich poziom. Chociaż ma limit poziomu 55, Modern Warfare ma tryb Prestiżu, w którym gracze mogą resetować swoje poziomy, ale zyskać dodatkowe profity i ulepszenia.

Klasyczna gra wideo

Jeśli chodzi o strzelanki FPS, seria Call of Duty jest pierwszą rzeczą w umyśle każdego człowieka i nie bez powodu. Call of Duty 4: Modern Warfare to solidne wejście do serii, z powodzeniem utrzymujące tradycyjną rozgrywkę, a także ulepszające i modernizujące niektóre mechanizmy. Grafika jest fenomenalna jak na swój czas, co jest równoznaczne z przebiegiem każdej gry Call of Duty, a fabuła jest wciągająca, mimo że czasami jest skomplikowana. Podsumowując, Call of Duty 4: Modern Warfare to nowoczesny klasyk, który każdy fan FPS zdecydowanie powinien wybrać.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Call of Duty 4: Modern Warfare, 1.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows ME,
  • Windows Vista,
  • Windows 2003,
  • Windows NT,
  • Windows 95,
  • Windows 98 SE,
  • Windows 2000,
  • Windows 98,
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Activision

https://www.activision.com/

SHA-1:
79d4ffc9f0d2e18a4705d0433338e74e3ef96784

Call of Duty 4: Modern Warfare

1.0

Activision(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 Call of Duty 4: Modern Warfare. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama