Reklama

Grand Theft Auto: Vice City

1.0

RockStar Games(Płatność)

Ocena użytkownika9

Reklama

Najlepsza akcja

Grand Theft Auto: Vice City to szósta odsłona bardzo popularnej serii gier kryminalnych Grand Theft Auto. Wydana pierwotnie w dniu 29 października 2002 r. Gra Grand Theft Auto: Vice City została opracowana przez Rockstar North i wydana przez Rockstar Games. Pod względem estetyki i rozgrywki Vice City nie zapuszcza się zbyt daleko od standardów ustalonych przez swoich poprzedników. Śledź historię byłego skazańca Tommy'ego Vercettiego, który przemierza ulice i gangi podziemnego świata o tytułowym Vice City.

Reklama

Grafika

Grand Theft Auto: Vice City oferuje realistyczną grafikę 3D i jest prezentowany w POV trzeciej osoby. Choć grafika Vice City jest zdecydowanie produktem swoich czasów, nie oznacza to, że nie ma własnego uroku. Obecnie grafika Vice City ma tendencję do wpadania do niesamowitej doliny z powodu ograniczonej technologii w momencie tworzenia gry. Nadal jednak można zrozumieć, dlaczego było to wówczas rewolucyjne.

Sam Vice City jest pięknie zaprojektowany dzięki neonowym kolorom i estetyce lat 80. Charakter, otoczenie i projekty pojazdów wyglądają wyjątkowo i interesująco. Tekstury wydają się nieco przestarzałe, a gra nie ma tego samego poziomu szczegółowości co nowoczesne gry. Jednak w przypadku produktu z początku 2000 roku jego grafika nie jest czymś, na co można kichać.

Rozgrywka

GTA: Vice City ma dwa tryby rozgrywki. Tryb rozgrywki w ramach swobodnej wędrówki pozwala użytkownikom na nieograniczone odkrywanie Vice City. Innym trybem rozgrywki jest tryb fabularny, w którym śledzisz wspomnianego wyżej Tommy'ego Vercettiego.

Do wykonania jest wiele zadań pobocznych, a większość z nich wymaga ukończenia wszelkiego rodzaju przestępstw. Aby osiągnąć swój cel, będziesz musiał zabijać, kraść, porywać, porywać i rabować niewinnych ludzi. Nie bądź jednak zbyt zarozumiały, ponieważ organy ścigania wkrótce staną na twoim ogonie, jeśli dasz się ponieść gwałtom.

Historia

Po odbyciu piętnastu lat więzienia za zbrodnie w Liberty City Tommy Vercetti został zwolniony i wrócił do swojego starego szefa, Sonny'ego Forelli. Po powrocie Sonny wysyła go do Vice City, aby nadzorował operacje handlu narkotykami przez rodzinę Forelli. Jednak zamiast pozostać na zawsze rodziną Forelli, Tommy decyduje się wykorzystać swoją szansę i założyć własną rodzinę w sercu Vice City. Poniżej znajduje się porywająca fabuła pełna zdrady, przestępczości i narkotyków.

Przemierzaj obskurne podbrzusze Vice City i walcz jednocześnie z potężną rodziną mafijną i prawem. Z pomocą gracza Tommy Vercetti zdoła zmiażdżyć wszystkich przeciwników w jego dążeniu do założenia własnej rodziny.

Kontrowersyjne, ale świetne

Seria Grand Theft Auto zawsze budziła kontrowersje ze względu na przemoc, seksualność, narkotyki i przestępczość, ale nie można zaprzeczyć, że gry te powstały z wysiłku. GTA: Vice City to bardzo wciągająca fabuła z niezapomnianymi postaciami. Akcja gry mieści się w fantastycznie zaprojektowanym Vice City. Nic dziwnego, dlaczego ta gra jest uważana za klasykę nawet do dziś.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Grand Theft Auto: Vice City, 1.0 dla Windows
Wymagania:
 • Windows XP,
 • Windows 98,
 • Windows 2003,
 • Windows Vista,
 • Windows 7,
 • Windows 8,
 • Windows 8.1,
 • Windows 2000
Język:
English
Dostępne języki:
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
RockStar Games

https://www.rockstargames.com

SHA-1:
e759b34cebfb417e7fd7a3201027dc40b9640685

Grand Theft Auto: Vice City

1.0

RockStar Games(Płatność)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0 Grand Theft Auto: Vice City. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama