Reklama

CC Player multimedia dla Windows

2.4.8

Ccdeveloppement(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Jak wybrać opcję Zapisz, udostępnij i wydrukuj?

Lepiej jest dokładnie zrozumieć funkcjonalność aplikacji multimedialnych CC Player i mieć pewną wiedzę na temat oprogramowania. Jest to konieczne, aby uniknąć błędów w przyszłości. W tym celu należy skorzystać z samouczków online i nauczyć się prawidłowego korzystania z oprogramowania. Po uzyskaniu jasnego obrazu działania odtwarzacza CC możesz zdecydować, czy jest on odpowiedni dla Twojego systemu Windows, czy nie.

Odtwarzacz CC to jeden z najlepszych odtwarzaczy audio/wideo, które są powszechnie używane na całym świecie. Jest to oprogramowanie dostarczane wraz z systemem operacyjnym Windows. Będziesz musiał pobrać tę wspaniałą aplikację multimedialną z witryny Windows i zainstalować ją na swoim komputerze. Dzięki temu komputer będzie lepszym miejscem do przechowywania filmów i innych plików. Podczas korzystania z oprogramowania możesz cieszyć się plikami multimedialnymi o wysokiej rozdzielczości i oryginalnym formacie. W miarę postępów dowiesz się, czy ta niesamowita aplikacja będzie działać w Twoim systemie Windows, czy nie.

Funkcje wideo i audio odtwarzacza CC są naprawdę imponujące. Istnieje wiele funkcji, z których możesz korzystać dzięki temu wyjątkowemu oprogramowaniu. Na przykład, jeśli chcesz obejrzeć wideo, możesz kliknąć funkcję „obejrzyj wideo” dostępną w odtwarzaczu CC. Ponadto istnieje wiele funkcji, takich jak zakładki, notatki i opcja wyszukiwania itp., które są bardzo przydatne dla użytkowników. W rezultacie, jeśli spojrzysz na obszerną sekcję pomocy, dowiesz się, jak wybrać zapisywanie, udostępnianie i drukowanie filmów i ścieżek audio.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
CC Player multimedia, 2.4.8 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Francuski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Ccdeveloppement

http://www.ccdeveloppement.com

SHA-1:
393db8dde36f975abe19b14430fea53dd18e0719
Filename:
CCPlayer.exe

CC Player multimedia dla PC

2.4.8

Ccdeveloppement(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.4.8 CC Player multimedia. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama