Reklama

Clean Space dla Windows

7.57

Mathew Limdonholk(Wersja testowa)

Ocena użytkownika5

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

CleanSpace to potężne profesjonalne oprogramowanie zaprojektowane w celu całkowitego pozbycia się komputera ze wszystkich elektronicznych śmieci cyfrowych i ochrony prywatności w Internecie. „Poprawa wydajności komputera jest jednym z głównych celów naszego programu” - mówią jego twórcy. Korzystając z profesjonalnej wersji przez ostatni miesiąc, nie mamy powodu, aby wątpić w to oświadczenie.

Im częściej korzystasz z komputera, tym więcej losowych śmieci zbiera komputer. Śmieci na twoim komputerze obejmują wiele obiektów, takich jak pamięć podręczna, pliki tymczasowe różnych programów, pliki cookie internetowe, historia przeglądania Internetu, dzienniki, pliki index.dat, wpisy rejestru, a nawet sam system Windows. Zazwyczaj obiekty te są rozproszone po całym komputerze, najczęściej w ukrytych folderach systemowych.

Z biegiem lat może to zapchać system i spowolnić system Windows aż do przeszukiwania oraz marnować gigabajty cennego miejsca na dysku.

Reklama

CleanSpace może bezpiecznie i łatwo pozbyć się tego wszystkiego, co powyżej śmieci, jednym kliknięciem przycisku, umożliwiając systemowi Windows i wszystkim innym programom wydajniejsze działanie. CleanSpace zapewnia również, że nikt nigdy nie będzie w stanie śledzić Twojej przeszłej aktywności online. CleanSpace twierdzi, że wszystkie usunięte dane są całkowicie niemożliwe do odzyskania, więc przynajmniej fizycznie komputer pozostanie bezpieczny, nawet jeśli zostanie zhakowany.

CleanSpace wykonuje również naprawdę dobrą robotę lub usuwa wszystkie pliki cookie przeglądarki, których witryny używają do śledzenia cię w Internecie, co jest miłe.

Według CleanSpace po zakończeniu pracy z maszyną nawet specjalne magnesy i FBI nie byłyby w stanie przywrócić usuniętych danych.

Interfejs CleanSpace jest elegancki, nowoczesny i przyjazny dla użytkownika. Instalacja jest prosta, a korzystanie z oprogramowania jest proste i łatwe do opanowania. Ale nie musisz wierzyć nam na słowo. CleanSpace otrzymał wiele nagród branżowych i jest wysoko oceniany przez blogerów zajmujących się bezpieczeństwem.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli chcesz zachować swoją historię, a nie nikogo innego, i wyczyścić wszystkie niepotrzebne i niepotrzebne pliki na komputerze, możesz zrobić znacznie gorzej niż CleanSpace.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Clean Space, 7.57 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 98 SE,
  • Windows ME,
  • Windows 98,
  • Windows XP,
  • Windows 2000
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Monday, November 21st 2022
Autor
Mathew Limdonholk

https://www.cyrobo.com

Clean Space dla PC

7.57

Mathew Limdonholk(Wersja testowa)

Ocena użytkownika5

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 7.57 Clean Space. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama