Reklama

cmder dla Windows

1.3.20

Samuel Vasko(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Zgodność z Windows i Visual Studio na maszynie z systemem Linux

Program cmder to oprogramowanie typu open source, które można pobrać jako mini wersję o wielkości zaledwie 6 MB lub jako pełną wersję profesjonalną o wielkości ponad 40 MB. Jest to emulator konsoli, który można również łatwo przenieść na dysk flash USB, dzięki czemu jest wysoce przenośny. Dostępnych jest jednak sporo innych darmowych emulatorów dla systemu Windows, ale ten program został zaprojektowany od frustracji do frustracji, ponieważ wielu użytkowników zgłaszało problemy z kompatybilnością i płynnością działania. Na szczęście znalazłem program, który dobrze współpracuje z moim laptopem.

Używam cmder, ponieważ pozwala mi grać w stare gry komputerowe na moim nowym laptopie, bez konieczności używania płyty CD z grą. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale tak naprawdę możesz załadować swój komputer z systemem Windows za pomocą „rom” – to jest pendrive, który pozwala załadować określony pakiet oprogramowania. Ten pakiet oprogramowania załaduje twój komputer wszystkimi programami potrzebnymi do grania w twoją grę, a wiersz poleceń przydaje się, jeśli potrzebujesz dostępu do plików na dysku twardym.

Możesz załadować aplikację cmder, a następnie otworzyć konsolę Microsoft Visual Studio (bezpłatne studio wizualne), wpisać „pomoc” w polu tekstowym, a następnie postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. Jeśli zdezorientujesz się kreatorem instalacji cmder, oto krótkie podsumowanie: po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, a następnie wykonaj je ponownie, jak opisano w pliku cmder read me. Udało mi się dość łatwo załadować konsolę cmder i rozpocząłem proces instalacji Visual Studio.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
cmder, 1.3.20 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP,
  • Windows 8,
  • Windows Vista,
  • Windows 8.1,
  • Windows 7,
  • Windows 10
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Thursday, November 10th 2022
Autor
Samuel Vasko

http://cmder.net/

SHA-1:
12d6b83cd9529222337314c8334beea4c57fab47
Filename:
cmder.zip

cmder dla PC

1.3.20

Samuel Vasko(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.3.20 cmder. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama