Reklama

ColorPic dla Windows

5.1

Iconico

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Color Pic - recenzja ColorPic 4

ColorPic to bezpłatne profesjonalne oprogramowanie do edycji obrazów. Umożliwia łatwe tworzenie własnej tapety za pomocą interfejsu przeciągnij i upuść. ColorPic ma edytor WYSIWYG (to, co widzisz, jest tym, co dostajesz), który pozwala eksperymentować z różnymi wyglądami. Wielu użytkowników zauważyło, że jest bardzo łatwy w użyciu i dostosowaniu do ich potrzeb.

Potężne narzędzia do korekcji kolorów pozwalają z łatwością automatycznie dostosowywać wiele indywidualnych kolorów. ColorPic posiada nawet potężne narzędzie do powiększania zdjęć, które pozwala uzyskać bardzo szczegółowe zdjęcia niemal każdego obiektu. Wersja 4 ma ulepszoną opcję powiększania zdjęć, która pozwala teraz wybrać obraz w pełnym rozmiarze lub określony obszar obrazu. Jeśli chcesz wprowadzić pewne zmiany w kolorach, pasek narzędzi Powiększenie umożliwia łatwe tworzenie wartości szesnastkowych, edycję tekstu lub łączenie wielu palet w celu tworzenia unikalnych obrazów.

ColorPic otrzymał wiele pozytywnych recenzji. Dzieje się tak, ponieważ jest łatwy w użyciu, a interfejs użytkownika jest prosty. Najbardziej oczywistą wadą jest to, że do wyboru jest tylko 16 kolorów i te kolory mogą być używane tylko wtedy, gdy używasz wersji oprogramowania "IB". Zaleca się korzystanie z "litej" wersji programu, jeśli nie musisz wprowadzać wielu zmian lub modyfikacji na swoich zdjęciach. W przeciwnym razie wersja „standardowa” powinna być odpowiednia dla większości użytkowników.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
ColorPic, 5.1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Iconico

http://www.iconico.com

ColorPic dla PC

5.1

Iconico

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.1 ColorPic. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama