Reklama

DNS Benchmark dla Windows

1.2.3925.0

Grc

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Jak wykorzystać test porównawczy DNS na swoją korzyść?

Aby przetestować konfigurację i wydajność DNS, należy uruchomić prosty test porównawczy DNS. Naprawdę MOŻESZ go zoptymalizować, zanim będziesz mógł go przetestować! Kliknij tutaj lub na grafikę powyżej, aby pobrać program. Chociaż DNS Benchmark GRC zawiera tak wiele funkcji, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających guru Internetu (ponieważ ten test zawiera funkcje zaprojektowane specjalnie, aby pomóc w poważnym badaniu wydajności DNS), towarzyszące mu okno pokazuje, że jest to również bardzo łatwe za pierwszym razem i przypadkowi użytkownicy do wykonania:

Uruchomienie testu DNS Benchmark na komputerze lub laptopie umożliwi wyświetlenie wyników natychmiast po ich wygenerowaniu. To narzędzie generuje listę serwerów spełniających określone kryteria. Po zidentyfikowaniu serwerów, na których chcesz przeprowadzić test porównawczy, narzędzie do testów porównawczych wygeneruje ich listę. To takie proste. Parametry wiersza poleceń są nieskomplikowane i szybkie w instalacji.

Jako przykład, parametry wiersza poleceń dla testu porównawczego DNS można wykonać w następujący sposób: grc Benchmark DNS lista-ip-serwera DNS= ADRES-SERWERA, typ-serwera= HOST-ADRESU-SERWERA, karta serwerów nazw = true , karta serwerów nazw = fałsz. Po uzyskaniu tych parametrów będziesz w stanie określić, które serwery są wolniejsze, które szybsze i które najlepiej odpowiadają na żądanie DNS. Karta pokazuje, ile adresów IP jest używanych przez każdy z Twoich serwerów i jak często te adresy IP się zmieniają. Dobrym pomysłem jest wyłączenie tej funkcji, jeśli nie chcesz sprawdzać, ile adresów IP jest używanych przez serwer(y) DNS. Jednak dla uproszczenia zazwyczaj ustawiam tę funkcję na „prawda”.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
DNS Benchmark, 1.2.3925.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Grc

http://grc.com

DNS Benchmark dla PC

1.2.3925.0

Grc

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.2.3925.0 DNS Benchmark. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama