Reklama

Eraser dla Windows

6.2.0.2992

Eraser(Darmowa)

Ocena użytkownika5

Reklama

Gumka to zaawansowane narzędzie bezpieczeństwa dla systemu Windows, które pozwala całkowicie usunąć poufne dane z dysku twardego, zastępując je kilkakrotnie starannie dobranymi wzorami.

Po usunięciu pliku system operacyjny tak naprawdę nie usuwa pliku z dysku; usuwa tylko odwołanie do pliku z tabeli systemu plików. Plik pozostaje na dysku, dopóki nie zostanie utworzony nad nim inny plik, a nawet po tym, możliwe będzie odzyskanie danych przez badanie pól magnetycznych na powierzchni talerza dysku.

Istnieje kilka problemów związanych z bezpiecznym usuwaniem plików, głównie spowodowanych użyciem pamięci podręcznej zapisu, konstrukcją dysku twardego i użyciem kodowania danych. Problemy te zostały wzięte pod uwagę podczas projektowania gumki, a dzięki intuicyjnej konstrukcji i prostemu interfejsowi użytkownika możesz bezpiecznie i łatwo usunąć prywatne dane z dysku twardego.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Eraser, 6.2.0.2992 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 2000,
  • Windows XP,
  • Windows ME,
  • Windows 8,
  • Windows Vista,
  • Windows 7
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, January 8th 2018
Autor
Eraser

https://eraser.heidi.ie

SHA-1:
2307953474d5ce0ca357f5f48b2b5e165469e405

Eraser dla PC

6.2.0.2992

Eraser(Darmowa)

Ocena użytkownika5

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 6.2.0.2992 Eraser. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama