Reklama

Soft4Boost Secure Eraser dla Windows

5.6.5.253

Soft4Boost(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Soft4Boost Secure Eraser to skuteczna aplikacja, która jest stosunkowo łatwa w wykorzystaniu zasobów systemowych. Został zaprojektowany w celu dokładnego zastąpienia niechcianych danych z komputera, aby zapewnić, że nie będzie można uzyskać do nich dostępu ponownie.

Soft4Boost Secure Eraser pozwala dostosować w jaki sposób i jak dokładnie dane mają zostać zastąpione; 1, 2, 3 lub 7 metod przejścia. Interfejs aplikacji można również dostosowywać za pomocą różnych projektów, które wyglądają podobnie do różnych aplikacji i platform, takich jak Android, iOS, Ubuntu, MS Office 2010 i iTunes.

Metody usuwania danych w Soft4Boost Secure Eraser są szybkie i osiągane są wyższe prędkości. Możesz dodawać pliki i foldery / usuwać je w ciągu kilku kliknięć. Minusem jest to, że funkcja przeciągnij i upuść nie jest obsługiwana. To powiedziawszy, jest świetne w tym, co robi; bezpieczne usuwanie danych z dysku twardego.

Reklama

Interfejs Soft4Boost Secure Eraser jest dostępny w 9 językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, węgierskim, duńskim i tureckim, a interfejs można skórować w 11 różnych stylach.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Soft4Boost Secure Eraser, 5.6.5.253 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 2003
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Niemiecki,
  • Hiszpański,
  • Francuski,
  • Włoski,
  • Rosyjski,
  • Turecki
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, August 13th 2021
Autor
Soft4Boost

https://www.soft4boost.com

SHA-1:
1ce3fe340b0660100fe9ced5a4945d203047c3bb
Filename:
S4BSecureEraser.exe

Soft4Boost Secure Eraser dla PC

5.6.5.253

Soft4Boost(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.6.5.253 Soft4Boost Secure Eraser. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama