Reklama

Facebook Gameroom

1.35.0.1

Facebook, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Użytkownicy systemu Windows mogą teraz grać w najlepsze gry na Facebooku bez konieczności uzyskania dostępu do platformy mediów społecznościowych. Facebook Gameroom, niegdyś znany jako Facebook Games Arcade, jest w zasadzie niezależną aplikacją, która oszczędza ci otwierania przeglądarki internetowej za każdym razem, gdy chcesz grać.

Program pozwala graczom powrócić do ulubionych gier, w które grają już na Facebooku. Daje im również możliwość przeglądania wybranych innych gier, podzielonych na kategorie gatunków i rekomendacje.

Kluczowe funkcje obejmują:
 • Oszczędzaj czas, nie otwierając przeglądarki.
 • Twórz skróty na pulpicie do ulubionych gier.
 • Wszystkie najlepsze gry na Facebooku.
 • W prawie wszystkie gry można grać za darmo.
 • Udogodnienia na czacie
 • Świetna użyteczność.
 • Kategoryzacja.

Niestety nie oznacza to, że możesz grać w gry, jeśli nie jesteś zarejestrowany na Facebooku. Za każdym razem, gdy uruchomisz nową grę, zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na kontynuację. Chociaż gry zazwyczaj są pobierane szybko i nie trzeba długo czekać na rozpoczęcie gry!

Reklama

Mimo, że tak naprawdę nie można spodziewać się najnowszych gier komputerowych lub tego samego otoczenia witryny z wysokiej klasy grami komputerowymi, ta aplikacja spełnia swoje zadanie. Jeśli nie spodziewałbyś się, że znajdziesz grę na Facebooku, nie znajdziesz jej tutaj.

Pokój czat jest również dostępny na Facebooku Gameroom. Oznacza to, że gracze mogą rozmawiać z innymi graczami, którzy aktualnie korzystają z tej samej gry, bez względu na to, gdzie się znajdują.

Ogólnie rzecz biorąc, ten program zapewnia wspaniałe wrażenia w grach. Oszczędza czas, zapewnia skróty i dzieli wszystkie najlepsze gry Facebooka na szereg kategorii. Tak więc, od Candy Crush po Farmville, będziesz mieć łatwy dostęp do swojej ulubionej gry na Facebooku na komputerze z systemem Windows. ”

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Facebook Gameroom, 1.35.0.1 dla Windows
Wymagania:
 • Windows 7,
 • Windows 8.1,
 • Windows 10,
 • Windows 8
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Monday, January 21st 2019
Autor
Facebook, Inc.

https://www.facebook.com

Facebook Gameroom

1.35.0.1

Facebook, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.35.0.1 Facebook Gameroom. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama