Reklama

Free Vimeo Downloader dla Windows

2.0

KastorSoft

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Reklama

Jak korzystać z bezpłatnego narzędzia do pobierania Vimeo w systemie operacyjnym Windows?

Reklama

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które lubią udostępniać swoje ulubione filmy online, możesz zajrzeć do bezpłatnego programu Vimeo Downloader. To bezpłatne narzędzie pozwala łatwo pobrać dowolny film na komputer stacjonarny lub laptop. Co powiesz na udostępnienie swojego filmu na swojej ścianie na Facebooku lub wszystkim znajomym? Dzięki temu niesamowitemu programowi możesz mieć nieograniczoną liczbę bezpłatnych pobrań! Jest bardzo szybki i bardzo łatwy w użyciu!

Bezpłatny Vimeo Downloader pozwoli Ci łatwo pobrać dowolny film - nie jest wymagane członkostwo Vimeo. Po prostu zapisanie, a następnie przycięcie wideo jest bardzo łatwym procesem dzięki temu niesamowitemu oprogramowaniu. Po zapisaniu wideo możesz wkleić go na komputer stacjonarny lub laptop i od razu zacząć korzystać z pliku instalacyjnego bezpłatnej aplikacji do pobierania. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć ikonę odtwarzania i możesz rozpocząć pobieranie w dowolnym momencie.

Podczas instalacji Vimeo Downloader musisz wybrać film, który chcesz pobrać. Następnie musisz przejść do ustawień, a następnie kliknąć ustawienia zaawansowane. Gdy tam będziesz, musisz kliknąć kartę Zaawansowane, a następnie kliknąć opcję „Zezwalaj na przesyłanie strumieniowe za pomocą schematu URL”, a następnie kliknąć menu rozwijane i wybrać pasek adresu znajdujący się w prawym dolnym rogu.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Free Vimeo Downloader, 2.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows XP
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Portuguese,
  • Turkish
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
KastorSoft

http://www.kastorsoft.com

Free Vimeo Downloader dla PC

2.0

KastorSoft

Ocena użytkownika8

Darmowy i szybki downloader (więcej informacji)

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.0 Free Vimeo Downloader. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama