Reklama

FYT Auto Clicker dla Windows

2.0.0

FindYourTools(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Bezpłatna aplikacja do automatycznego klikania, aby uniknąć wielokrotnego klikania

FYT Auto Clicker to darmowe oprogramowanie narzędziowe do gier wideo, które pozwala zautomatyzować kliknięcia myszą na ekranie komputera. Ten przydatny program, opracowany przez FindYourTools, oferuje różne ustawienia automatycznego klikania dostosowane do Twoich potrzeb. Jest wyświetlany w kompaktowym oknie i ma wszystkie konfiguracje dostępne od razu w interfejsie.

W porównaniu z innymi programami do automatycznego klikania, FYT Auto Clicker nie ma kilku przydatnych funkcji - zwłaszcza dla osób niezaznajomionych z taką aplikacją. Jednak doświadczeni użytkownicy przekonają się, że różnorodność dostępnych trybów jest łatwa w użyciu i opanowana przy odrobinie majsterkowania.

Wysoce konfigurowalny

FYT Auto Clicker można szybko pobrać i zainstalować, gdy już go masz. Potrzebujesz tylko dwóch wstępnie wymaganych programów: Microsoft Edge i Visual Studio 2015 - 2019 x64. Dokładniej, potrzebujesz Microsoft Edge Webview2 Runtime i Visual C++ Redistributable w wersji 14.26.28720, odpowiednio. Kreator instalacji poinformuje Cię, jeśli ich brakuje, i automatycznie je pobierze. Po zainstalowaniu pojawi się małe okno.

Reklama

Tutaj jest sześć ustawień . „ Opóźnienie między kliknięciami interwałowymi ” dotyczy milisekundowego opóźnienia między każdym kliknięciem i można wybrać między współczynnikiem opóźnienia a zakresem opóźnienia . „ Ogranicznik kliknięć ” odpowiada maksymalnej liczbie kliknięć, jaką chcesz — wpisanie „0” sprawi, że będzie ona nieograniczona. Dostępne są dwie opcje dla „ Click Mode ”: AFK Click , który pozostawia automatyzację w ruchu, oraz Burst Click , który daje kilka kliknięć w określonych odstępach czasu.

Innym ustawieniem jest „ Typ przycisku ”, który pozwala wybrać, który klawisz lub przycisk będzie klikany. Dostępny jest również „ Obszar kliknięcia ”, który pozwala określić, gdzie kliknięcia będą rejestrowane. Na koniec przycisk „ Zmień klawisz skrótu ” służy do ponownej konfiguracji przycisku Start w celu automatyzacji, aby uniknąć używania myszy. Nie ma jednak samouczka , który poprowadziłby nowych użytkowników przez konfigurację automatycznego klikania. Nie możesz też wygodnie zmieniać rozmiaru okna .

Ułatwia automatyczne klikanie

Niemniej jednak FYT Auto Clicker jest zdecydowanie świetny do automatycznego klikania gier na PC, a nawet emulatorów. Chociaż nie ma żadnych funkcji przyjaznych dla początkujących, w rzeczywistości jest dość łatwy do rozgryzienia, a różne opcje, z którymi możesz pracować, sprawiają, że jest to bardzo wszechstronne narzędzie , które nie służy tylko do gier. Jest to wysoce zalecany program do wypróbowania dla wszystkich.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
FYT Auto Clicker, 2.0.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 10
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, November 22nd 2022
Autor
FindYourTools
SHA-1:
205a09f37f50ac96a8eb894e085a0b116648e23b
Filename:
FYT_Autoclicker_Setup.exe

FYT Auto Clicker dla PC

2.0.0

FindYourTools(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.0.0 FYT Auto Clicker. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama