Reklama

Typora

1

Typora(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Edytor tekstu Markdown

Typora to darmowy edytor tekstu po przecenach. Dzięki prostemu interfejsowi Typory użytkownicy będą mogli pisać kod źródłowy bez zbędnych zakłóceń, a funkcja podglądu na żywo pozwoli użytkownikom pisać kod i formatować tekst jednocześnie, zapewniając bardziej płynne działanie.

Podgląd na żywo

Jedną z najlepszych funkcji Typory jest podgląd na żywo. Dzięki tej funkcji wszelkie symbole kodu źródłowego obniżki ceny będą natychmiast usuwane wraz z typami użytkowników. Zamiast tego tekst zostanie natychmiast sformatowany, aby użytkownicy nie musieli przełączać się między kodem przeceny a trybem podglądu. Oczywiście Typora ma także tryb kodu źródłowego, który bardziej przypomina tradycyjny edytor przecen. Przełączanie między trybem podglądu i trybem kodu źródłowego nie zajmuje wcale czasu, więc tradycyjna praca z Typorą jest nadal dobrą opcją.

Reklama

Wyświetl obrazy

W trybie podglądu na żywo użytkownicy będą mogli przeglądać i formatować obrazy w tekście podczas pisania. W przypadku Typory nie trzeba zgadywać, jak obraz będzie wyglądał w tekście, dopóki nie zostanie załadowany podgląd. Zamiast tego po prostu wpisz kod źródłowy obrazu, a sam obraz zostanie wyświetlony, umożliwiając szybsze i prostsze kodowanie.

Organizacja i ukierunkowanie

Typora ma tryby pisania i ustawiania ostrości, które utrzymują linię aktywną na środku ekranu i odpowiednio zamazują wszystkie pozostałe linie. Użytkownicy mogą również organizować swoje prace za pomocą drzewa plików i panelu konspektu.

Łatwe pisanie

Typora znacznie ułatwia obniżanie cen dzięki funkcji podglądu na żywo. Aby korzystać z Typory, nadal potrzebna jest odrobina specjalistycznej wiedzy, ale aplikacja zawiera również podstawowe samouczki, które pomagają użytkownikom rozpocząć pracę. Jest to przydatny edytor przecen dla pisarzy i czytelników.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Typora, 1 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8.1,
  • Windows 8,
  • Windows 7,
  • Windows 10
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Typora

https://typora.io/

SHA-1:
e2633a23d766ef04438bc046a18c6b1d89440b02

Typora

1

Typora(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1 Typora. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama