Reklama

Ghostwriter

2.7.a

Toolsandmore(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Edytor tekstu Markdown

Ghostwriter to edytor tekstów opracowany przez wereturtle. Jako edytor tekstu po przecenie, Ghostwriter może wykrywać język kodu źródłowego znaczników i implementować kody formatujące bezpośrednio do tekstu. Prosty interfejs pozwala na kodowanie bez zakłóceń.

Prosty interfejs

Interfejs Ghostwriter składa się głównie z edytora tekstu. Użytkownicy, którzy chcą zobaczyć podgląd swojego kodu na żywo, mogą wybrać podzielony widok, w którym okno zostanie podzielone na dwa. Kod użytkownika zostanie wyświetlony po lewej stronie, a sformatowany podgląd zostanie wyświetlony po prawej stronie.

Reklama

Skup i kopiuj HTML

Oprócz podglądów na żywo Ghostwriter ma również funkcję fokusu, która podkreśla bieżącą linię, która jest modyfikowana. Nieaktywne linie mają zmniejszony kontrast, aby zapobiec odwróceniu uwagi od pisania przez użytkownika.

Kolejną świetną funkcją Ghostwriter jest polecenie Kopiuj HTML. Konwertuje to kod przeceny na HTML. Użytkownicy mogą wkleić kod HTML w tym samym edytorze, a Ghostwriter nadal będzie w stanie poprawnie wykryć język i wyświetlić go w podglądzie.

Trochę Buggy

Chociaż Ghostwriter ma kilka fajnych, minimalistycznych funkcji, czasami bywa trochę wadliwy. Niektóre klawisze czasami nie działają, na przykład klawisz Backspace i Enter. Ponowne uruchomienie aplikacji pomoże, ale jest to trochę problematyczne podczas kodowania.

Dobry pomimo błędów

Pomimo tendencji Ghostwriter do napotykania błędów, ma kilka dobrych funkcji, które pomogą w kodowaniu Markdown. Minimalistyczny interfejs i łatwe wykrywanie języka sprawiają, że kodowanie jest znacznie łatwiejsze i wygodniejsze.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Ghostwriter, 2.7.a dla Windows
Wymagania:
  • Windows 98,
  • Windows Vista,
  • Windows XP,
  • Windows 2000,
  • Windows 98 SE,
  • Windows ME
Język:
English
Dostępne języki:
  • English,
  • German
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Toolsandmore

https://toolsandmore.de/

SHA-1:
1b8bd0a766fc81978ef00e495c085e4a97ec95dc

Ghostwriter

2.7.a

Toolsandmore(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.7.a Ghostwriter. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama