Reklama

Gilisoft Audio Recorder Pro dla Windows

10.0.0

GiliSoft International LLC.(Darmowa)

Ocena użytkownika5

Reklama

GiliSoft Audio Recorder Pro to łatwa w obsłudze aplikacja, która może nagrywać dowolny dźwięk na komputerze. Korzystając z GiliSoft Audio Recorder Pro, możesz nagrywać dźwięk z dowolnego źródła wewnętrznego lub zewnętrznego, takiego jak karta dźwiękowa lub mikrofon komputera bez utraty jakości. Wyjściowy plik audio można zapisać w wielu formatach, w tym .MP3, .WMA i .WAV.

GiliSoft Audio Recorder Pro umożliwia przechwytywanie dźwięku, muzyki, głosu lub dowolnych danych audio ze źródła online lub z aplikacji, takich jak YouTube, Spotify, iTunes i Facebook.

Kluczowe funkcje obejmują:

  • Nagrywaj dźwięk bezpośrednio do .MP3, .WMA lub .WAV.
  • Nagrywaj dźwięki komputera i mikrofon jednocześnie.
  • Wstępnie zdefiniuj jakość nagrywania dźwięku.
  • Zaplanuj swoje nagrania za pomocą wbudowanego timera.
  • Wykrywanie ciszy (aktywacja głosowa).
  • Łatwo zaplanuj nagrywanie dzięki wbudowanemu zegarowi.
  • Podgląd urządzenia do nagrywania dźwięku przed nagraniem.

GiliSoft Audio Recorder Pro ma wiele przydatnych funkcji, ale warto zwrócić uwagę na możliwość tworzenia zaplanowanych zadań nagrywania za pomocą funkcji automatycznego nagrywania. Po ustawieniu czasu rozpoczęcia i zakończenia nagrywania zadanie zostanie automatycznie aktywowane. Może to być bardzo przydatne, jeśli nie chcesz czekać na zakończenie całego procesu nagrywania. Możesz ustawić nagrywanie, aby rozpoczynało się automatycznie o określonej godzinie lub w odstępach dziennych i tygodniowych. Dzięki funkcji automatycznego nagrywania możesz ustawić czas rozpoczęcia nagrywania, a także zdefiniować parametry; czas, rozmiar pliku, długość nagrania itp.

Reklama

Ogólnie rzecz biorąc, GiliSoft Audio Recorder Pro to świetna aplikacja do nagrywania dźwięku. Ma mnóstwo przydatnych funkcji, kilka przydatnych ustawień wstępnych, przyjazny interfejs użytkownika i jest łatwy w obsłudze.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Gilisoft Audio Recorder Pro, 10.0.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 2003
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, February 19th 2019
Autor
GiliSoft International LLC.

https://www.gilisoft.com

Gilisoft Audio Recorder Pro dla PC

10.0.0

GiliSoft International LLC.(Darmowa)

Ocena użytkownika5

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 10.0.0 Gilisoft Audio Recorder Pro. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama