Reklama

GMail Drive dla Windows

1.0.20

viksoe.dk(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Program GMail Drive tworzy wirtualny system plików w konciepocztowym Google Mail, który umożliwia używanie tego konta jako dysku online.

Program GMail Drive tworzy wirtualny system plików wkoncie pocztowym Google Mail i umożliwia zapisywanie oraz pobieranie plików zapisanych na koncie Gmail bezpośrednio z Eksploratora Windows. Program GMail Drive dosłownie dodaje nowy dysk do komputera w folderze Mój komputer, gdzie można tworzyć nowe foldery, kopiować i przeciągać pliki.

Firma Google oferuje konta e-mail Gmail o pojemności 6000 MB, która z powodzeniem wystarcza na wszystkie plikiużytkownika. Używając programu GMail Drive można łatwo kopiować i pobierać pliki z konta pocztowego Google.

Reklama

Podczas tworzenia nowego pliku przy użyciu programu GMail Drive, program tworzy wiadomość e-mail i umieszcza ją wewnątrz konta. Wiadomość e-mail pojawia się w folderze Inbox a plik jest do niej dołączony. Program GMail Drive co pewien czas sprawdza konto pocztowe (korzystając z funkcjiwyszukiwania Gmail), aby sprawdzić, czy pojawiły się nowe pliki iodbudować struktury katalogu. Program GMail Drive zachowuje się jak zwykły dysk twardy zainstalowany w komputerze.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
GMail Drive, 1.0.20 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 98 SE
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, August 13th 2021
Autor
viksoe.dk

https://www.viksoe.dk/code/gmail.htm

SHA-1:
9b5f4f2ba760844c3ce6b045e845685c9194a782
Filename:
gmailfs119.zip

GMail Drive dla PC

1.0.20

viksoe.dk(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0.20 GMail Drive. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama