Reklama

Smart Driver Care dla Windows

1.0.0.24927

Systweak Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Potężny aktualizator sterowników

Smart Driver Care to narzędzie do aktualizacji sterowników opracowane przez Systweak Software. Ten program umożliwia wykrywanie nieaktualnych lub brakujących sterowników i aktualizowanie ich w celu przyspieszenia działania komputera. Nie musisz już ręcznie sprawdzać komputera pod kątem aktualizacji, ponieważ ten program automatycznie wykonuje to wszystko za Ciebie.

Skuteczne funkcje programu

Oprócz aktualizacji przestarzałych i brakujących sterowników w systemie, ten program pozwala również skanować wszelkie nieprawidłowe wpisy rejestru i eliminować te, które pomogą skrócić możliwy czas komunikacji między programem a rejestrem systemu. Ma możliwość zapewnienia pełnej ochrony sieci dla wszystkich działań związanych z przeglądaniem w Chrome, Firefox i Opera. Prosi o pobranie rozszerzenia StopAll Ads, które zablokuje podejrzane strony internetowe i zapobiegnie infekcjom złośliwym oprogramowaniem. Ponadto Smart Driver Care znacznie pomaga wydłużyć czas uruchamiania systemu, usuwając niechciane elementy z menu startowego.

Napraw problemy za pomocą jednego kliknięcia

Smart Driver Care zapewnia przyjazny dla użytkownika i interaktywny interfejs. Za pomocą jednego kliknięcia przycisku „Napraw teraz” możesz natychmiast rozwiązać uszkodzone, nieaktualne i brakujące sterowniki. To narzędzie umożliwia także posiadanie punktu przywracania systemu, za pomocą którego można zabezpieczyć i wykonać kopię zapasową ustawień za każdym razem, gdy trzeba zoptymalizować komputer w celu rozwiązania problemu.

Reklama

Niezawodne rozwiązanie sterownika

Smart Driver Care to jedno z zaufanych narzędzi rozwiązania sterowników na rynku, szczególnie ze względu na znaczną wydajność i przydatne funkcje, które obsługuje. Jednak to oprogramowanie jest dostępne tylko za darmo w ograniczonym czasie, musisz kupić jego pełną wersję, aby doświadczyć jego rozbudowanych funkcji.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Smart Driver Care, 1.0.0.24927 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows 8.1,
  • Windows 8,
  • Windows 10,
  • Windows XP
Język:
English
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Tuesday, March 3rd 2020
Autor
Systweak Software

https://www.systweak.com

Smart Driver Care dla PC

1.0.0.24927

Systweak Software(Wersja testowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.0.0.24927 Smart Driver Care. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama