Reklama

HP Recovery Manager dla Windows

5.5.2202

Hewlett Packard(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

HP Recovery Manager to rozwiązanie do odzyskiwania po awarii, które można łatwo zainstalować i pomoże ci odzyskać dane i zająć się tworzeniem kopii zapasowych na laptopie HP z systemem Windows 7.

Dzięki narzędziu HP Recovery Manager możesz przywrócić system do domyślnych ustawień fabrycznych i ponownie uruchomić system.

Czasami system operacyjny może zacząć zachowywać się w dziwny sposób i przestać reagować. Może to być spowodowane infekcjami wirusowymi, konfliktami sterowników lub awarią sprzętu. Niezależnie od przypadku, HP Recovery Manager może przywrócić i przywrócić komputer HP do stanu domyślnego.

Reklama

Gdy tylko HP Recovery Manager zostanie wdrożony, nie wymaga dużego wkładu użytkownika poza kilkoma kliknięciami i ponownym uruchomieniem w celu przywrócenia prawidłowego działania. Na początek warto odłączyć wszelkie urządzenia USB, a także wszelkie później zainstalowane komponenty sprzętowe, takie jak dyski twarde lub karty graficzne itp.

Następnie możesz ponownie uruchomić komputer w procesie odzyskiwania. Aplikacja oferuje również rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych na wypadek, gdybyś nie był w stanie wykonać kopii zapasowej danych przed tym punktem. Jest to opcjonalne i jeśli nie jest wymagane, możesz je pominąć i przejść bezpośrednio do głównej operacji formatowania partycji Windows na dysku twardym, a następnie ponownej instalacji oryginalnego oprogramowania. Po zakończeniu operacji formatowania aplikacja uruchomi się ponownie i rozpocznie się instalacja systemu operacyjnego Windows.

Ogólnie rzecz biorąc, HP Recovery Manager to doskonałe rozwiązanie do odzyskiwania po awarii, które jest w stanie przywrócić system do stanu pierwotnego na wypadek awarii innych ścieżek.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
HP Recovery Manager, 5.5.2202 dla Windows
Rozmiar pliku:
2.93 MB
Wymagania:
  • Windows 7,
  • Windows 10
Język:
Polish
Dostępne języki:
  • Polish,
  • English,
  • German,
  • Spanish,
  • French,
  • Italian,
  • Japanese,
  • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Tuesday, October 25th 2016
Autor
Hewlett Packard

https://www.hp.com

SHA-1:
a855285ff370b5acaae3d8c26034836270004148

HP Recovery Manager dla PC

5.5.2202

Hewlett Packard(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 5.5.2202 HP Recovery Manager. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama