Reklama

iDevice Manager dla Windows

1.9

Software4u(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Pobieranie iDevice Manager — zarządzanie urządzeniami z iTunes?

Bezpłatne pobieranie oprogramowania4u iDevice Manager do wersji 10 (stara wersja) to bezpłatna aplikacja komputerowa, która umożliwia tworzenie kopii zapasowych urządzeń iDevice i korzystanie z nich na platformie Windows. Oprogramowanie jest dostępne do bezpłatnego pobrania przez Internet; w przeciwnym razie możesz kupić licencję za pośrednictwem źródła online. Jest to kompletna wersja iDevice Manager dla Windows, która jest ulepszoną aplikacją komputerową, która pozwala kontrolować wszystkie funkcje iPhone'a, iPoda i innych podobnych gadżetów elektronicznych w systemie Windows za pomocą prostego interfejsu pulpitu. Oprogramowanie ma różne zaawansowane funkcje, które umożliwiają zdalny dostęp do urządzeń iDevices, przesyłanie z nich danych i muzyki, a także słyszenie dzwonka bezpośrednio na komputerze z systemem Windows.

Zaprojektowano go przy pomocy dodatku Service Pack 2 dla systemu Windows XP (Service Pack 1 dla systemu Windows) i zawiera większość funkcji standardowego menedżera, ale z dodatkowymi ulepszeniami. Najlepszą rzeczą w iDevices Manager dla Windows jest to, że nie wymaga żadnych specjalnych sterowników i działa dobrze z każdą wersją systemu Windows. To oprogramowanie umożliwia przeglądanie wszystkich plików przechowywanych na iPodzie, iPhonie lub innych podobnych przenośnych odtwarzaczach multimedialnych i wybieranie tych, które chcesz przenieść na komputer z systemem Windows. Po zakończeniu możesz uruchomić proces przesyłania z menedżera iTunes. Ta aplikacja pomaga zarządzać wieloma urządzeniami jednocześnie za pomocą jednego interfejsu.

Jeśli ostatnio kupiłeś iPoda, iPhone'a lub inny podobny gadżet, nie musisz się martwić o kompatybilność. iDevice Manager dla systemu Windows jest przeznaczony do odczytywania wszystkich formatów tych gadżetów i przesyłania plików na komputer. Za pomocą tej aplikacji możesz nawet przesyłać pliki na kilka iPodów, a następnie kontynuować proces przesyłania, ponieważ nie musisz zaśmiecać biurka wieloma urządzeniami. Więc jeśli nadal nie masz pobranych programów iDevice Manager, powinieneś iść i pobrać go teraz!

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
iDevice Manager, 1.9 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 8
Język:
Angielski
Dostępne języki:
  • Angielski,
  • Niemiecki,
  • Hiszpański,
  • Francuski,
  • Włoski,
  • Portugalski,
  • Rosyjski,
  • Turecki,
  • Chiński
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Software4u

https://www.software4u.info/

iDevice Manager dla PC

1.9

Software4u(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 1.9 iDevice Manager. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama