Reklama

iMyFone LockWiper Android dla Windows

2.0.0

shenzhen-imyfone-technology-co-ltd(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

iMyFone LockWiper - Jak usunąć iMyFone LockWiper z telefonu komórkowego

iMyFone LockWiper Android Phone to darmowy program do usuwania programów szpiegujących na telefon z Androidem, który wykorzystuje pomysłowe oszustwo, aby zainstalować się na telefonie. Głównym składnikiem iMyFone LockWiper jest nieuczciwa aplikacja, która udaje ważną aplikację do udostępniania plików i musi być zainstalowana na telefonie. Po zainstalowaniu zaczyna wysyłać fałszywe alerty na telefon z Androidem, powiadamiając Cię o różnych numerach telefonów komórkowych, wiadomościach tekstowych, e-mailach i innych ważnych informacjach. Aby usunąć go z telefonu, musisz użyć programu do usuwania programów szpiegujących, takiego jak „SpywareDoctor” lub „SpywareDoctor HD”.

Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać jeden z tych programów, a następnie przeskanuje Twój telefon w poszukiwaniu podejrzanych plików. Po przeskanowaniu urządzenia ujawni ci wszystkie zainfekowane pliki. Możesz usunąć je pojedynczo lub wszystkie naraz, jeśli chcesz, aby urządzenie z Androidem było w pełni funkcjonalne. To oprogramowanie działa również na ekranie blokady „Mój Fone”, który jest inną wersją Androida.

Twórcy tego programu do usuwania programów szpiegujących zdają sobie sprawę, że miliony ludzi korzystają z tej bezpłatnej wersji ekranu blokady My Fone. Aby zarabiać pieniądze, uczynili to jeszcze bardziej niebezpiecznym niż zwykle, dodając do niego więcej możliwości, takich jak kradzież informacji o szczegółach połączenia (które mogą obejmować imię i nazwisko oraz adres). Ta wersja My Fone LockWiper została zaprojektowana do używania fałszywych serwerów sieciowych w celu ukrycia się jako legalna usługa telefonii komórkowej. Dlatego przez większość czasu otrzymujesz komunikaty o błędach podczas próby połączenia się z określonym numerem telefonu komórkowego. Aby rozwiązać te błędy, należy użyć programu takiego jak SpywareDoctor.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
iMyFone LockWiper Android, 2.0.0 dla Windows
Wymagania:
  • Windows NT
Język:
Angielski
Licencja:
Wersja testowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
shenzhen-imyfone-technology-co-ltd

https://www.anyrecover.com

SHA-1:
88e0d50a16f1d708e3f65279562f3956d55e1bf0
Filename:
iMyFone_LockWiper_Android_pad.xml

iMyFone LockWiper Android dla PC

2.0.0

shenzhen-imyfone-technology-co-ltd(Wersja testowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 2.0.0 iMyFone LockWiper Android. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama